معرفی بازی Fun Race 3D برای اندروید و آیفون : مسابقات فان و سرگرم‌کننده!

Funrace 3D

بازی Fun Race 3D برای اندروید و آیفون اثری جذاب از دسته گیم‌های مسابقه‌ای بوده که در ژانویه سال 2019 توسط کمپانی Good Job Games به دنیای موبایل عرضه شده است. با کاوشا و معرفی این محصول خارق‌العاده همراه باشید.
این بازی با ارائه گیم‌پلی منحصربه‌فرد و ناب، توانسته مخاطبان زیادی را مجذوب خود کند. گیم‌پلی بازی به گونه‌ای است که شما در یک مسابقه قرار دارید که به طبع برای برنده‌شدن در آن، باید با حریفان خود رقابت کرده و آن‌ها را شکست دهید، اما نکته مهم در رابطه با مسیر مسابقه است؛ مسیرهای این مسابقات پر از تله‌ها و موانع مختلف و شگفت‌انگیز هستند تا از اینکه مسابقه‌دهندگان به راحتی پیروز میدان شوند، جلوگیری کنند.

دانلود بازی فان ریس برای اندروید
گیم‌پلی بازی بسیار ساده و روان بوده به طوری که تنها باید انگشت خود را بر روی صفحه تلفن‌همراه قرار دهید تا مسابقه آغاز شده و شخصیت شما شروع به دویدن کند. نکته مهم در رابطه با هدایت آواتار، زمان‌بندی مناسب و دقت بالا برای سنجش زمان ایستادن و دویدن است. موانع درون بازی متحرک هستند و شما باید توجه کنید که چه زمانی می‌توانید بدوید، به طوری که با هیچکدام از آن‌ها برخوردی نداشته باشید. هر زمان که لازم بود، انگشت خود را بردارید تا شخصیت بایستد و در صورتی که موقعیت برای پیش‌روی مناسب بود، مجددا شروع به دویدن کنید.

بازی FunRace سه بعدی
بازی دارای چک‌پوینت بوده و اگر با موانع برخورد کنید، گیم‌اووِر نمی‌شوید و در صورت برخورد با آن‌ها، از چک‌پوینت قبلی ریسپان می‌شوید تا دوباره به فضای رقابت بازگردید. در قسمت بالای صفحه، خطی نمایش داده شده که نشان دهنده مسیر بازی است و مهره‌هایی نیز طراحی شده‌اند تا بتوانید مکان شخصیت خود و دیگر رقبا را مشاهده کنید. در صورتی که رقبا سریع‌تر از شما به خط پایان برسند، باعث می‌شود گیم‌اووِر شوید. توجه داشته باشید که بعضی از مسابقات دو قسمتی هستند و شامل 3 شرکت کننده‌اند؛ اگر در راند اول مسابقه نفر اول نشدید، در صورتی که بتوانید نفر دوم شوید، به مرحله بعدی صعود خواهید کرد، اما در مرحله بعد حتما باید نفر اول شوید زیرا مسابقه بین نفرات اول و دوم راند 1 برگزار خواهد شد و برنده از میان این دونفر باقی مانده مشخص می‌شود (کسی که در راند اول نفر سوم شود، از گردونه مسابقه حذف می‌شود).

اسکین‌های فراوان و بسیار جذابی برای آواتارها طراحی شده‌اند؛ Goodd Job Games حتی این امکان را به شما داده تا حالت اندام آواتار و نحوه خوشحالی بعد از برنده‌شدن آن را نیز تغییر دهید.

بازی Fun Race 3D برای ایفون
شخصیت‌های رقیب شما با اینکه ربات هستند، اما از نام‌های جالبی برخوردارند به طوری که گویی در حال مسابقه با انسان‌ها هستید.
نکات مثبت بازی به شرح زیر است:
– گیم پلی جذاب
– گرافیک منحصربه‌فرد
– آفلاین‌بودن بازی
– اسکین‌های مختلف و بی‌نظیر
– مراحل متنوع و جذاب
– فاقد تبلیغات
متاسفانه گیم دارای موسیقی پس زمینه خاصی نیست، این مورد در کنار تک‌مدی‌ بودن، نکات منفی این بازی سرگرم‌کننده هستند.
حجم بازی Fun Race 3D برای اندروید 38 مگابایت و برای پلتفرم iOS مقدار 132 مگابایت است و شما می‌توانید آن را به راحتی دانلود کرده و از تجربه شرکت در مسابقات فان لذت ببرید.

دانلود Fun Race 3D

  • دانلود بازی Funrace 3D برای اندروید
    دریافت
  • دانلود بازی Funrace 3D برای iOS
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *