عدم حفظ حریم شخصی اسنپ به بخش بازخوردهای این تاکسی اینترنتی اضافه شد

snapp-button-privacy

بعد از ماجرای درگیری یکی از مسافران با اسنپ به دلیل رعایت نکردن حریم شخضی، این سرویس تصمیم گرفت تا با یک روش متفاوت مشکلات پیش آمده این چنینی را رفع کند. در واقع حالا گزینه عدم حفظ حریم شخصی اسنپ به این سوپر اپلیکیشن اضافه شده است.

بعد از مشکلات ایجاد شده، سیل انتقادات به سمت سرویس تاکسی آنلاین اسنپ روانه شد. بسیاری از افراد به مشکلات پیش آمده میان کاربران و رانندگان اسنپ اشاره کردند. قضیه در حدی به صورت جدی پیش رفت که اسنپ مجبور شد به آن واکنش نشان دهد. این استارتاپ موفق ایرانی در اولین اقدام، گزینه عدم حفظ حریم شخصی را به بخش بازخورد سفر اضافه کرد.

همان طور که احتمالا می‌دانید، بعد از اتمام سفر، می‌توانید دلایل رضایت یا عدم رضایت خودتان را از سفر انجام شده، عنوان کنید. اسنپ علاوه بر بخش امتیاز به رانندگان، گزینه‌هایی را پیش‌روی شما قرار می‌دهد تا در رابطه با سفرتان نظر دهید. برخی از این آپشن‌ها کاملا به راننده مربوط می‌شود. حالا گزینه عدم حفظ حریم شخصی نیز به آن‌ها اضافه شده تا اگر راننده اسنپ شما وارد حریم شخصی‌تان شده بود، از این طریق برای پیگیری مشکلات بوجود آمده به اسنپ گزارش دهید تا با راننده مورد نظر برخورد شود.

علاوه بر این، شما حتی می‌توانید از سیستم پشتیبانی 24 ساعته اسنپ نیز استفاده کنید. برای این منظور کافی‌ست تا هر زمان از شبانه‌روز با پشتیبانی اسنپ تماس گرفته و مشکل را گزارش دهید تا به‌صورت لحظه‌ای قضیه پیگیری شود.

جالب است بدانید که اسنپ خودش را در برابر ترویج فرهنگ مواجه با حریم خصوصی افراد مسول می‌داند. طبق اعلام رسمی، اسنپ تمام بازخوردهای شما بعد از انجام سفر را پیگیری کرده و با دقت می‌خواند. بنابراین بهتر است که برای افزایش بهره‌وری و همچنین جلوگیری از رخ‌ دادن اتفاقات نابهنجار حتما توجه ویژه‌ای به این بخش داشته باشید.

نظر شما در رابطه با حفط حریم شخصی اسنپ چیست؟ آیا شما بخش بازخورد سفر اسنپ را جدی می‌گیرید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *