محبوبترین فیلم فیلیمو در سال گذشته مشخص شد: هزارپا و ددپول 2 در صدر!

Filimo

فیلیمو در اواخر سال 93 فعالیت خودش را با هدف گسترش فرهنگ تماشای فیلم به صورت آنلاین، آغاز کرد. حالا بعد از گذشت بیش از 4 سال، آمار و ارقام جالبی از این سرویس منتشر و محبوبترین فیلم فیلیمو مشخص شده است.

فیلیمو در واقع یک سرویس برای تماشای فیلم و یا به صورت کلی، ویدیو به صورت آنلاین است که این روزها طرفداران پروپاقرص فراوانی دارد. شما در فیلیمو می‌توانید فیلم‌های ایرانی و خارجی روز دنیا را با کیفیت بسیار خوب و هزینه کم، تماشا کنید. این روزها با روی کار آمدن شاخه جدیدی با نام شبکه نمایش خانگی، شاهد رونمایی از سریال‌های زیادی هستیم. فیلیمو با فراهم کردن بستری مناسب، موجب رشد این نوع محتوا شده و کاری کرده تا سریال‌های شبکه نمایش خانگی خیلی سریع و بدون دردسر در اختیار مخاطبان قرار بگیرند.

این سرویس، اخیرا آمار و ارقام مربوط به خودش را منتشر کرده نا کمی بیشتر با آن آشنا شویم. فیلمیو می‌گوید که به‌صورت روزانه و با رشدی سریع به تعداد کاربرانش افزوده می‌شود تا جایی که نسبت به سال 96، این سرویس آنلاین رشدی 120 درصدی را تجربه کرده است. کاربران فیلیمو در این مدت بیش از 4.6 میلیارد دقیقه ویدیو تماشا کرده‌اند که خودش رکورد بی‌نظیری خواهد بود.

از لحاظ تفکیک فیلم‌ها نیز کاربران فیلیمو بیش از 50 درصد نسبت به فیلم‌های ایرانی علاقه نشان‌ داده‌اند که این می‌تواند انگیزه تولید محتواهای خوب برای شبکه نمایش خانگی را افزایش دهد. در ادامه شاهد محبوبترین فیلم فیلیمو هستید:

محبوبترین فیلم ایرانی فیلمو : 1. هزارپا 2. آینه بغل 3. لونه زنبور

محبوبترین فیلم خارجی فیلمو : 1. ددپول 2 2. انتقام جویان جنگ ابدیت 3. اکوامن

محبوبترین سریال ایرانی فیلمو : 1. هیولا 2. نهنگ آبی 3. ممنوعه 2

محبوبترین سریال خارجی فیلمو : 1. مردگان متحرک 2. صد 3. ورود به سرزمین‌های بد

محبوبترین انیمیشن فیلمو : 1. من نفرت‌انگیز 3 2. باب اسفنجی در خشکی 3. زوتوپیا

محبوبترین ژانر فیلیمو : 1. اکشن 2. انیمیشن 3. خانوادگی

نظر شما در رابطه با فیلیمو چیست؟ آیا از این سرویس برای تماشای فیلم‌ به‌صورت آنلاین استفاده می‌‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

 

 

منبع :
filimo

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *