معرفی بازی Bullet Master برای اندروید و آیفون : مبارزه با اسلحه مرگبار

Bullet Master

بازی Bullet Master برای اندروید و آی‌فون محصولی ناب و بسیار هیجان‌انگیز از دسته گیم‌های اکشن بوده که در سال 2019 توسط کمپانی Dziobaki به دنیای موبایل عرضه گردیده است. با کاوشا و معرفی این اثر بی‌نطیر همراه باشید.
این گیم خارق‌العاده لذت تیراندازی حرفه‌ای را به شما تقدیم خواهد کرد. وظیفه شما در این بازی، این است که با استفاده از گلوله‌های محدود اما مرگبار، تمام دشمنان خود را از بین ببرید. بازی Bullet Master دارای مراحل بسیار زیاد و متنوع بوده که روش برنده‌شدن در هر لول با لول دیگر متفاوت است. راز موفقیت در این مراحل، دقت، ریزبینی و داشتن وسعت دید بالاست.

بازی Bullet Master برای اندروید
گیم‌پلی بازی به این گونه است که، باید انگشت خود را روی صفحه تلفن‌همراه قرار داده و آن را به سمت عقب بکشید تا لیزری که مسیر شلیک و یا پرتاب‌کردن تیر و بمب‌های شما را نمایش می‌دهد، ظاهر شود. نام شما “استادِ گلوله” بوده و تا به این لحظه، برای‌تان دو سلاح جهت کشتن دشمنان، طراحی شده است (یک اسلحه دستی تک‌تیر و بمب‌هایی برای پرتاب‌کردن و ایجاد انفجارهای بزرگ). شخصیت استادِ گلوله قابل تغییر بوده و شما می‌توانید با ورود به بخش Skin و پرداخت هزینه تعیین شده برای هر آواتار، آن‌ها را خریداری کرده و از جلوه‌های ویژه بازی بهره بیشتری ببرید.

بازی Bullet Master برای اندروید و آیفون دارای 4 مود مختلف است؛ هر یک از این مودها روش بازی مختص خود را می‌طلبند و برای پیروزی در آن‌ها به استراتژی‌های متفاوتی نیازمند خواهید بود. نام و توضیحات این مودها به شرح زیر است:

1. نرمال مود: شما در این بخش از بازی برای کشتن دشمنان خود از سلاح تک‌تیر استفاده خواهید کرد؛ این سلاح با یک تیر دشمنان را از بین می‌برد و حتی اگر چند دشمن در یک مسیر قرار داشته باشند، می‌توانید تنها با یک شلیک همه آن‌ها را نابود کنید!! به‌طبع با پیش‌روی در مراحل بازی، مسیر برنده‌شدن دشوارتر شده و همچنین فضای بازی نیز پیچیده‌تر می‌شود؛ جالب است بدانید، گاهی اوقات با روش‌هایی پیروز خواهید شد که اصلا انتظار برنده‌شدن از طریق آن‌ها را نداشته‌اید، پس هر احتمالی را در نظر داشته باشید (این مورد برای تمامی مودهای گیم صدق می‌کند). این مود دارای 300 مرحله متنوع است.

2. مود Bombs: شرایط بازی‌کردن در این مود تفاوت خاصی با نرمال مود ندارد و تنها تفاوت بین آن‌ها این است که شما در این مود، از صلاح بمب استفاده خواهید کرد. مسیر پرتاب گلوله‌ها با اسلحه تک‌تیر به صورت خطی است (لیزر آن در قالب یک خط صاف ظاهر می‌شود)، اما مسیر پرتاب بمب‌ها منحنی شکل بوده و لیزر آن نیز دارای قوس خاصی است؛ دلیل این مسئله وزن زیاد بمب‌ها بوده که به هنگام پرتاب‌شدن در یک مسیر صاف حرکت نمی‌کنند؛ این مورد نشان‌دهنده توجه زیاد شرکت Dziobaki به طراحی جزئیات درون بازی محصول خود بوده است. این مود از 60 مرحله منحصربه‌فرد بهره می‌برد.

3. مود Hostages: سلاح مورد استفاده شما در این قسمت از بازی، اسلحه تک‌تیر بوده و تنها تفاوت آن با نرمال مود، این است که در مراحل این مود بجز دشمن‌ها، گروگان‌هایی نیز وجود دارند که شما باید بدون اصابت گلوله به آن‌ها، دشمنان خود را از بین ببرید. این مود دارای 80 مرحله ناب است.

4. مود Quick Draw: در این بخش از بازی دشمنان شما به طور ناگهانی در محل‌های مختلف محیط گیم ظاهر می‌شوند و شما باید قبل از تله‌پورت‌شدن آن‌ها به مکانی دیگر، نابودشان کنید. سلاح مورد استفاده شما در این قسمت کُلت تک‌تیر بوده و باید توجه داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است به جای دشمنان، گروگان‌ها ظاهر شوند و اگر به آن‌ها شلیک کنید، گیم‌آور می‌شوید. این مود دارای 12 مرحله هیجان‌انگیز است.

بازی Bullet Master برای ایفون
در هر مرحله، دو قلب در قسمت بالای صفحه قرار دارد، اگر تیرهای شلیک‌شده پس از اصابت با دیوار و سایر اجزای محیط بازی به سمت شما بازگردند، پس از برخورد آن‌ها با شما، یکی از قلب‌ها از بین رفته و اگر این اتفاق مجددا تکرار شود، بازی را باخته‌اید. گلوله‌های طلایی نشان‌دهنده این هستند که می‌توانید به طور مثال حتی با یک تیر نیز برنده بازی شوید.

اگر در بعضی مواقع بر این باور بودید که امکان برنده‌شدن با یک تیر وجود ندارد، بدانید که این فکر غلط است، پس بیشتر به اجزای محیط بازی دقت کنید تا راه برنده‌شدن را بیابید؛ اگر تعداد گلوله‌های طلایی بیشتر از یک عدد بود، به این معنا نیست که امکان پیروزشدن با یک تیر وجود ندارد، اما تفاوتی نیز ندارد که با چه تعداد گلوله طلایی برنده مسابقه شده‌اید (دیگر گلوله‌ها به رنگ طوسی هستند). اگر تنها با استفاده از گلوله‌های طلایی و با داشتن قلب‌های قرمز مرحله‌ای را به پایان رساندید، تمام جایزه و ستاره‌های آن لول را دریافت خواهید کرد.

بازی تیراندازی Bullet Master
در این بازی تا به حال 18 شخصیت متنوع طراحی شده‌اند، که قیمت آن‌ها با یک‌دیگر متفاوت بوده و مطمئنا با آپدیت‌هایی که منتشر خواهد شد، تعداد آن‌ها بیشتر و بیشتر نیز می‌شود.
نکات مثبت بازی به شرح زیر هستند:
• گرافیک محشر و بسیار خاص
• گیم‌پلی ساده اما اعتیادآور
• موسیقی مناسب و صداپردازی ناب
• هیجان فراوان
• مراحل فراوان و متنوع
• بازی‌کردن بدون نیاز ضروری به اینترنت

تبلیغات آزاردهنده گیم نیز به عنوان نکته‌ای منفی به شمار می‌آید که شما برای مشاهده ‌نکردن آن‌ها یا باید نسخه بدون تبلیغات بازی را خریداری کرده و یا باید بدون اتصال به اینترنت به بازی‌کردن بپردازید.

کمپانی سازنده Bullet Master به مخاطبان خود وعده داده که به زودی شاهد حضور مودهای بتل‌رویال و (Pvp (Spy vs Spy، در این گیم فوق‌العاده خواهیم بود که مطمئنا طرفداران این دو سبک به خوبی از آن استقبال خواهند کرد. حجم بازی Bullet Master برای اندروید 58 مگابایت و برای پلتفرم آی‌اواس 67 مگابایت است و شما می‌توانید آن را دانلود کرده و توانایی تیراندازی خودتان را به چالش بکشید.

بازی Bullet Master برای اندروید

  • بازی Bullet Master برای اندروید
    دریافت
  • بازی Bullet Master برای iOS
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *