بسته شدن اکانت اینستاگرام در صورت نقض قوانین این شبکه اجتماعی!

instagram

اینستاگرام به دنبال برخورد سخت‌گیرانه برای کسانی‌ است که قوانینش را نقض می‌کنند! یعنی بسته شدن اکانت اینستاگرام شما در صورتی که خلاف قوانین رفتار کنید.

اینستاگرام به افراد خاطی یک هشدار بابت بسته شدن اکانت‌شان می‌دهد که حاوی پست‌ها، استوری‌ها و کامنت‌هایی است که کاربر ارسال کرده و اینستاگرام مجبور به حذف آن‌ها شده است. این شبکه اجتماعی دلیل حذف این موارد را به شما اعلام می‌کند و با یک اخطار جدی به شما می‌گوید که:

اگر محتوایی را منتشر کنید که برخلاف اصول و قواعد اینستاگرام باشد، احتمالا اکانت شما بسته خواهد شد!

با این حال، اینستاگرام این حق را برای کاربران قائل شده که نسبت به هشدارهای صادر شده اعتراض کنند و نیازی به مراجعه به بخش Help در نسخه وب نداشته باشند. البته این اعتراض تنها برای تصاویری است که به دلیل برهنه بودن و یا حاوی سخنان ناشایست حذف شده باشند. وجود این هشدار برای این دسته از کاربران، بسیار مفید بوده چرا که دیگر کسی از بسته شدن اکانتش شوکه نخواهد شد.

سخت‌گیری‌های به‌جا و درست اینستاگرام به همین جا ختم نمی‌شود. این شبکه اجتماعی قدرت بیشتری را به کارشناسان خودش داده است. بر طبق این سیاست‌های جدید اینستاگرام، کاربرانی که میزان مشخصی از تصاویر ناقض قانون را منتشر کنند، اجازه فعالیت نخواهند داشت. اگر کاربری در یک زمان مشخص، تعداد بسیار زیادی از این نوع محتوا را منتشر کند، حساب کاربری وی قطعا بسته خواهد شد. با تمام این‌ها اطلاعات دقیق دیگری در رابطه با قوانین جدید، منتشر نشده و هنوز هم در برخی بخش‌ها ابهام وجود دارد؛ اما هر چه که هست، مطمئنا به سود مخاطبان واقعی بوده و اینستاگرام را از کاربران مشکل‌ساز خالی خواهد کرد.

نظر شما در رابطه با قوانین جدید اینستاگرام چیست؟ آیا با بسته شدن اکانت اینستاگرام افراد مشکل‌ساز موافق هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
CNET

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *