تماس تصویری گپ به‌زودی به این پیام‌رسانی ایرانی اضافه خواهد شد

gap

الکامپ 98 با تمام فراز و نشیب‌هایش به پایان رسید. چیزی که امسال در این نمایشگاه خودنمایی می‌کرد، حضور گسترده پیام‌رسان‌های داخلی بود. پیام‌رسانی ایرانی گپ در الکامپ، رسما اعلام کرد که به دنبال اضافه کردن قابلیت تماس تصویری است. یعنی به‌زودی ویژگی تماس تصویری گپ فعال خواهد شد و کاربران می‌‌توانند از آن استفاده کنند.

الکامپ، بستر بسیار خوبی است تا استارتاپ‌ها بتوانند با مخاطبان خودشان ارتباط برقرار کنند و سرویس‌شان را به آن‌ها معرفی نمایند. گپ، به‌‌عنوان یک پیام‌رسان موفق ایرانی، حضور خوبی در این نمایشگاه داشت. توسعه دهندگان این پیام‌رسان به آینده خوش‌بین بودند و قصد داشتند تا ویژگی تماس تصویری را نیز به اپلیکیشن خودشان اضافه کنند. طبق آمارها، گپ روزانه به بیش از 3 میلیون نفر سرویس می‌دهد!

گپ ویژگی‌های بسیار زیادی را در خودش جای داده و تماس تصویری قرار است گل سرسبد آن‌ها باشد. این ویژگی‌ بسیار خوب و کاربردی، طبق اعلام مدیر روابط عمومی گپ، در همین هفته و یا اواسط هفته آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. توسعه دهندگان این پیام رسان بومی، رنگ‌نویسی و همچنین نمایش محتوای کانال‌ها در نتایج جستجو گوگل را جز نقاط قوت گپ عنوان کردند. ویژگی آخر یعنی اینکه اگر شما کانالی را در گپ ایجاد کنید، محتوای آن برای کسانی که در گوگل به دنبالش بودند، به نمایش درخواهد آمد؛ همین مسئله به ظاهر ساده، موجب افزایش بازدید و در نهایت فالوورهای‌تان خواهد شد. علاوه بر این‌ها، کاربران می‌توانند برای پست‌های کانال‌، کامنت بگذارند.

طبق اعلام مدیرعامل گپ، این پیام‌رسان توانسته تا با MTN آفریقا قراردادی امضا کند که به موجب آن، کاربران به 8 کیف پول آفریقا متصل خواهند شد. یعنی گردشگران آفریقایی در ایران و یا هم‌وطنان‌ عزیزمان در آفریقا می‌توانند در محیطی امن، تراکنش‌های بانکی داشته باشند.

نظر شما در رابطه با تماس تصویری گپ چیست؟ آیا تاکنون از این پیام‌رسانی ایرانی استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

 

منبع :
zoomit

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *