تعداد کاربران اسنپ چت به بیش از 203 میلیون نفر رسید!

snapchat

اسنپ چت را اکثر ایرانی‌ها و به‌خصوص خانم‌ها می‌شناسند. این شبکه اجتماعی توانسته تا با فیلترهای خلاقانه خودش، نسبت به رقبا متمایز باشد. اسنپ چت آن‌قدر خوب و خاص عمل کرده که حتی شبکه‌های بزرگی همچون اینستاگرام نیز از آن کپی‌برداری کرده‌اند! حالا و به واسطه همین خلاقیت‌ها، تعداد کاربران اسنپ چت با افزایشی چشم‌گیر، به بیش از 203 میلیون نفر رسیده است.

طبق اعلام رسمی این شبکه، تعداد کاربران اسنپ چت در سه ماهه دوم سال 2019 تقریبا 13 میلیون نفر افزایش داشته و حالا بیش از 203 میلیون نفر در سراسر دنیا به نوعی کاربر اسنپ‌ چت هستند. جالب است بدانید که از میان این 13 میلیون کاربر جدید، 7 تا 9 میلیون نفر آن‌ها از فیلترهای واقعیت افزوده اسنپ چت استفاده می‌کنند. بعد از اعلام این آمار و ارقام، ارزش سهام اسنپ چت نیز افزایش پیدا کرد. این افزایش موجب شد تا شاهد رشد 48 درصدی درآمد اسنپ چپ باشیم؛ یعنی حالا اسنپ چت 388 میلیون دلار درآمد دارد.

آقای اشپیگل مدیرعامل اسنپ چت در این رابطه می‌گوید:

در یک سال و نیم گذشته، توانستیم با ارائه قابلیت‌های بیشتر، تعامل بیشتری با کاربران داشته باشیم که در نهایت منجر به درآمد بیشتر برای ما شد. ما متوقف نخواهیم شد و همچنان به دنبال اهداف خودمان هستیم و در راستای پیشرفت و رسیدن به آرمان‌هایمان، گام برمی‌داریم.

همه موفقیت‌ها در حالی‌ست که خود اسنپ چت در گزارش قبلی‌اش پیش‌بینی رشد درآمد حداکثر 37 درصدی را داشته بود. جالب است بدانید که تحلیل‌گران، پیش‌بینی کرده‌ بودند که این شبکه اجتماعی موفق، در بازه زمانی مشخص شده (سه ماهه دوم سال 2019) نهایتا تا ۲ میلیون کاربر جذب خواهد کرد. علاوه‌بر این‌ها تعداد پست‌های منتشر شده در اسنپ چت نیز با رشدی چشم‌گیر، به 3.5 میلیارد در سه ماهه دوم سال 2019 رسیده که رقم بسیار بزرگ و قابل توجهی است.

نظر شما در رابطه با تعداد کاربران اسنپ چت چیست؟ آیا شما نیز از این شبکه اجتماعی و فیلترهای جذابش استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
The Verge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *