پیدا کردن مراکز خدماتی و تفریحی در اطراف خودتان با اپلیکیشن دانرو

Dunro

ما همیشه قبل از رفتن به مکانی مانند رستوران، علاقه داریم که از سطح کیفیت غذا و خدمات‌دهی آن‌جا مطلع شویم. آیا تا‌به‌حال برای شما پیش آمده که گول ظاهر پرزرق و برق مکان‌های مختلف را بخورید، اما پس از تجربه‌کردن خدمات آن‌ها، متوجه شوید که ظاهر شیک و مدرن به معنای کیفیت عالی نیست؟! اگر دیگر نمی‌خواهید به دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی، تجربه‌های تلخی را بدست آورید با کاوشا و معرفی اپلیکیشن ایرانی دانرو برای پیدا کردن بهترین مکان در اطراف خودتان همراه باشید.

اگر زمان کافی برای خواندن متن را ندارید، می‌توانید با مشاهده ویدئو اختصاصی زیر در یک دقیقه با اپلیکیشن دانرو و مزایای آن آشنا شوید:

با دانرو می‌توانید نظرات و انتقادات مربوط به مکان‌هایی را که در این اپلیکیشن ثبت شده‌اند، مشاهده کرده و با خیالی آسوده بهترین مکان را برای خود برگزینید. آیا به این مسئله دقت کرده‌اید که تقریبا همه ما نسبت به تجربه‌های جدید جبهه می‌گیریم و ترجیح می‌دهیم به تجربه‌های قدیمی خود تکیه کنیم؟! به طور مثال همیشه به مکان‌هایی که با آن‌ها آشنایی کافی داریم، مراجعه می‌کنیم. دیگر نیازی نیست از این مسئله که حتی می‌توان گفت به یک قانون بسیار بد تبدیل شده، پیروی کنیم؛ در دانرو نظرات دیگران را مطالعه کرده و به کشف مکان‌های جدید و ناب بپردازید. این اپلیکیشن‌ موبایلی به ما نشان می‌دهد که اگر چیزی عالی است، مطمئنا عالی‌تر از آن نیز پیدا خواهد شد، تنها کافیست سخت نگیرید و با آغوشی باز به سمت تجربه‌های جدید قدم بردارید.

دانلود اپلیکیشن دانرو برای اندروید
دانرو دارای دو نوار سفید و صورتی رنگ، در بالا و پایین صفحه بوده که می‌خواهیم باهم نگاهی به قابلیت‌های آن‌ها بیاندازیم.

● نوار صورتی رنگ، بخش اطراف من: برای استفاده از این سرویس، ابتدا باید به دانرو اجازه دهید تا به لوکیشن (مکان) گوشی شما دسترسی یابد؛ توجه داشته باشید که تنها دسترسی کافی نبوده و باید زمانی که از این بخش استفاده می‌کنید، حتما لوکیشن خود را روشن کنید. این قابلیت اپلیکیشن بدون شک بهترین آپشن آن است؛ به طوری که شما با استفاده از آن، می‌توانید تمامی مکان‌هایی را که اطراف شما هستند و در دانرو ثبت شده‌اند، پیدا کنید!

● نوار صورتی رنگ، بخش‌های غذا، زیبایی و ضروری: این سه بخش، موضوعاتی هستند که با زیر شاخه‌هایی که دارند، محوریت اصلی اپلیکیشن را تشکیل داده‌اند. تمام مکان‌های موجود در اپ، در این سه بخش به طور منظم دسته‌بندی شده‌اند. یک نکته مشترک نیز در رابطه با این سه قسمت وجود دارد و آن نکته این است که با انتخاب زیر شاخه هر بخش، وارد صفحه مختص به آن می‌شوید که در آن‌جا از طریق فیلترهای موجود، می‌توانید راحت‌تر و سریع‌تر اهداف خود را پیدا کنید.
▪ بخش غذا: این قسمت اپلیکیشن شامل کافی‌شاپ‌ها، انواع رستوران‌ها، طباخی‌ها، سفره‌خانه‌های سنتی و… می‌شود؛ تنها کافیست جی‌پی‌اس تلفن‌همراه خود را روشن کرده و سپس در اطراف خود، مکان مناسبی را پیدا کنید و با خانواده و یا دوستان بهترین اوقات ممکن را در کنار هم رقم بزنید.
▪ بخش زیبایی: این قسمت طبیعتا بخش مورد علاقه خانم‌هاست و می‌توانید از طریق آن به یافتن بهترین مراکز پوست مو زیبایی، سالن زیبایی بانوان، سالن‌های لاغری، آموزش آرایش و پیرایش و… بپردازید. بخش “پیرایش مردانه” نیز برای آقایان طراحی شده و آن‌ها می‌توانند بهترین پیرایشگاه‌ها را پیدا کرده و ظاهر خود را آراسته‌تر کنند.
▪ بخش ضروری: در این بخش لیست مرتب و دسته‌بندی شده دیگری را مشاهده خواهید نمود که شامل: بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری، بیمارستان‌ها و اورژانس، پمپ بنزین و پمپ گاز و… است.

برنامه دانرو برای گوشی
■ نوار سفید رنگ، خانه: تمامی خدمات اپلیکیشن در این قسمت گنجانده شده‌اند؛ در خانه می‌توانید با روشن‌کردن GPS، جدیدترین مطالب مربوط به شهر و منطقه خود را مشاهده نمایید. اگر جی‌پی‌اس خاموش باشد، این بخش از حالت محلی به حالت کلی برمی‌گردد و شما لیستی از تمامی پست‌های جدید را مشاهده خواهید کرد. یکی دیگر از بهترین قابلیت‌های اپلیکیشن دانرو موتور جستجوی قدرتمند آن است که در قسمت بالای بخش خانه قرار دارد؛ می‌توانید با واردکردن اسم مغازه، صنف، شهر، نام کسب و کار و… جستجو را آغاز کرده و به اهداف خود برسید. در صفحه مربوط به هر پست نیز آدرس و تلفن مکان معرفی شده، وجود دارد؛ جالب است بدانید که نه‌تنها می‌توانید ساعت‌های کاری را مشاهده کنید، بلکه می‌توانید به طور مثال باز و یا بسته‌بودن یک مغازه در آن لحظه را نیز ببینید. آیکن بعلاوه (+) نیز جهت افزودن عکس، نوشتن نظرهای شما و ثبت کسب و کار جدید در اپلیکیشن طراحی شده است؛ ثبت کسب و کار به صورت کاملا رایگان صورت خواهد گرفت و بابت آن هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد.

■ نوار سفید رنگ، مشارکت: این بخش اپلیکیشن هر روز صبح از مکان‌هایی که در آن‌ها فعالیت داشته‌اید، پر خواهد شد. در قسمت مشارکت 4 گزینه تحت عنوان‌های: اعلام حضور، ثبت امتیاز، ثبت نظر و افزدون عکس نیز وجود دارند؛ در این بخش، استفاده‌ای از آن‌ها نخواهید کرد و تنها جهت آموزش‌دادن به شما طراحی شده‌اند. استفاده از این 4 مورد در بخش مربوط به پست‌هاست.
– اگر برای هر پست، آیکن “اعلام حضور” را انتخاب نمایید، دیگر فراموش نخواهید کرد که به چه جاهایی رفتید و در چه مکان‌هایی حضور داشته‌اید!! توجه داشته باشید برای اینکه بتوانید این آیکن را برای پستی فعال نمایید، باید حتما در محدوده مکان مورد نظر باشید تا این اتفاق صورت گیرد.
– با پاسخ‌دادن به سه سوال، برای هر مکان امتیاز تعیین کنید. حداکثر امتیاز ثبت شده برای هر مکان، عدد 5 بوده و یکی از معیارهای مهم برای انتخاب مکان برتر است.
– گزینه‌های افزدون عکس و ثبت نظر هردو برای دیدگاه‌ گذاشتن طراحی شده‌اند که نقش بسیار مهمی دارند. شما می‌توانید برای هر پست، نظر خود را بدهید و به دیگران در انتخاب مکان مناسب کمک کنید؛ برای اینکه این کار را حتی خیلی بهتر انجام دهید، می‌توانید پس از حضوریافتن در مکان مدنظر عکس‌هایی را گرفته و ارسال کنید تا دیگران با محیط و شیوه خدمات‌دهی آن‌جا بهتر آشنا شوند (لطفاً در صورتی که اطلاعات صحیحی ندارید، اقدام به نظردادن نکنید).

■ نوار سفید رنگ، اعلان‌ها: در این بخش می‌توانید تمام آلارم‌های موجود خود را مشاهده کرده و یا با دیگران ارتباط برقرار کنید؛ دوستان خود را به اپلیکیشن دانرو دعوت کرده و یا آن‌ها را بیابید. پس از پیداکردن آن‌ها نیز می‌توانید تمام فعالیت‌های اخیرشان را مشاهده نمایید.

■ نوار سفید رنگ، پروفایل: در قسمت پروفایل می‌توانید با واردکردن مشخصات خود، به صورت دل‌خواه، اکانت خود را در اپلیکیشن دانرو ثبت کنید. می‌توانید با فعالیت‌کردن، سطح خود را در اپلیکیشن بالا برده و یا با کلیک بر روی آیکن قلب که در قسمت بالای هر پست قرار دارد، مکان‌های مختلف را به لیست علاقه‌مندی‌های خود بیفزایید. همچنین می‌توانید برای اکانت خود عکس پروفایل نیز تعیین کنید اما برای این کار باید به دانرو این امکان را دهید تا بتواند به گالری شما دسترسی داشته باشد و سپس عکس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

پیدا کردن رستوران نزدیک اپلیکیشن دانرو
حجم اپلیکیشن دانرو برای اندروید 22 مگابایت است و شما می‌توانید آن را از کافه بازار دانلود کرده و با شناخت کافی، وارد مکان‌های نو شوید و تجربه‌های زیبایی را برای خود و دیگران رقم بزنید.

پیدا کردن قلیان در اطراف ما


دیدگاه ها

  • Avatar
    dari ۹ مرداد ۱۳۹۸ :: ۱۱:۵۰ ق.ظ
    4 1

    bargam rikhtttttt

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *