زنان سرپرست خانوار اسنپ تا پایان سال از پرداخت کمیسیون معاف می‌شوند

snapp with-iranian-women

6 مرداد، روز ترویج آموزش‌های فنی‌ و حرفه‌ای بود. اسنپ به مناسب این روز زنان سرپرست خانوار اسنپ را در تا پایان سال از پرداخت کمیسیون معاف کرد.

اسنپ را همه می‌شناسند. یک سرویس تاکسی اینترنتی که خیلی زود پله‌های ترفی را طی کرد و محبوب دل‌های ایرانی‌ها شد. همیشه این برند در مناسبت‌های ویژه طرح‌های جالبی را برای استفاده کنندگان از این سرویس، در نظر می‌گیرد. حالا اسنپ تصمیم گرفته تا به مناسبت روز کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای طرحی را برای زنان سرپرست خانوار در نظر بگیرد.

این طرح که از آن با نام همراه زنان سرزمینم یاد می‌شود، زنان سرپرست خانوار اسنپ را هدف قرار داده و آن‌ها را از پرداخت کمیسیون اسنپ تا پایان سال 98 معاف می‌کند.

طبق آمارهای رسمی، بیش از 3 میلیون خانواده در ایران توسط زنان سرپرستی می‌شوند. در حالی‌که تقریبا 450 هزار زن سرپرست خانواده، شاغل بوده و به معنای واقعی کلمه، درآمد ماهیانه دارند. با یک ضرب و تقسیم ساده می‌توان به این نتیجه رسید که تقریبا 85 درصد از زنان سرپرست خانوار، بیکار هستند! این بانوان ایرانی علاوه بر مدیریت خانواده، با مشکل بزرگی به‌نام تامین معاش نیز دست و پنجه نرم می‌کنند.

بعد از روی کار آمدن اسنپ، تقریبا اکثر رانندگان برای یک‌بار هم که شده از این سرویس برای کسب درآمد بهره گرفته‌اند. مسلما فراهم آمدن چنین شرایطی برای یک زن سرپرست خانوار می‌تواند مشکل بزرگ تامین معاش خانواده را حل کند. اسنپ نیز در طرح جدید خودش، شرایطی را مهیا کرده تا کمیسیون خاصی بابت استفاده از اسنپ و رساندن مسافران به مقصد از این بانوان ایرانی دریافت نشود. بنابراین زنان سرپرست خانوار اسنپ می‌توانند درآمد بیشتری از طریق کار در این تاکسی اینترنتی کسب کنند.

متقاضیان استفاده از این طرح می‌توانند تا پایان مرداد ماه با مراجعه به شعبه اسنپ شهرشان و در دست داشتن گواهی فوت همسر و یا برگه حضانت قانونی فرزند، به طرح همراه زنان سرزمینم بپیوندند.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *