معرفی بازی Rush برای اندروید و آیفون: تجربه هیجان بی‌پایان!

Rush

اگر به بازی‌های آرکید علاقه دارید، Rush برای شماست! این گیم سرگرم‌کننده اثری از کمپانی نام‌دار Ketchapp بوده که توانسته همچون محصولات دیگر آن، مخاطبانش را شیفته خود کند. در صورتی که می‌خواهید با یکی از بهترین و اعتیادآورترین بازی‌های دنیای موبایل آشنا شوید، با کاوشا و معرفی بازی Rush برای اندروید و ایفون همراه باشید.
بازی Rush در سال 2017 پا به عرصه گیم‌های موبایلی گذاشته و توانسته در طول این مدت، در گوگل‌پلی، مقدار 10 میلیون دانلود و امتیاز خوب 4.6 را به خود اختصاص دهد. گیم‌پلی این بازی شامل یک توپ، یک مسیر و موانع موجود در آن می‌شود و وظیفه شما نیز این است که با تغییردادن مسیر توپ از راست به چپ و یا برعکس، از برخورد توپ با موانع مرگ‌بار جلوگیری نمایید. یک نکته جالب که در رابطه با مسیر بازی وجود دارد این است که، مسیر دارای پیچ و خم‌های فراوانی بوده به گونه‌ای که ممکن است شما را به یاد ترن‌های هوایی بیاندازد! گیم‌پلی بازی بی‌پایان بوده و به صورت رکوردی است و تا زمانی که با موانع موجود در مسیر برخوردی نداشته باشید، می‌توانید به پیش‌روی خود ادامه دهید. با توجه به بالا و پایینی‌هایی که در راه وجود دارد، برای ثبت رکوردهای بهتر نیاز به دقت بسیار بالایی دارید و همچنین باید سرعت واکنش نشان‌دادن خود را نیز بالا برده تا بتوانید سریع تصمیم مناسب را بگیرید و در زمان‌های مناسب مسیر حرکت را تغییر دهید.

دانلود بازی بازی Rush برای اندروید و ایفون
برای نغییردادن مسیر توپ تنها کافیست یک‌بار بر روی صفحه تلفن همراه خود ضربه بزنید تا این اتفاق رخ دهد. در این گیم، اسکین‌های متنوعی نیز برای توپ‌ها وجود دارند و تعداد آن‌ها تا به این لحظه به عدد 50 رسیده است (همچنان با توجه به آپدیت‌هایی که کمپانی سازنده منتشر می‌کند، شمار آن‌ها بیشتر نیز خواهد شد). این اسکین‌ها در چند بخش دسته‌بندی شده‌اند که ترتیب ارزش آن‌ها به شرح زیر است:
1. Secrets
2. Ranks
3. Epic
4. Rare
5. Common
برای دسترسی به اسکین دسته‌های Epic, Rare و Common، می‌توانید با پرداخت مقدار معینی سکه درون بازی آن‌ها را خریداری نمایید؛ توجه داشته باشید این خرید به صورت کاملا شانسی بوده و مشخص نیست قفل چه توپی از کدام دسته برای شما باز خواهد شد. گیم دارای چالش‌ها و رنک‌های مختلفی است که شما باید با خوب بازی‌کردن چالش‌ها را کامل کرده و رنک خود را بالا ببرید؛ از این طریق نیز می‌توانید به اسکین‌های بخش Ranks دسترسی پیدا کنید. بازکردن قفل توپ‌های بخش Secrets بسیار دشوار بوده و باید همه‌کار کنید تا آن‌ها را بدست بیاورید. جالب است بدانید حتی شکل ظاهری مسیرهای گیم نیز قابل تغییردادن هستند و می‌توانید با بالابردن لول خود در بازی به آن‌ها دسترسی یابید؛ تعداد مسیرها مقدار 25 عدد بوده که برای دسترسی به تمامی آن‌ها باید تا سطح 29 بازی پیش‌روی کنید!! رنگ توپ، مسیر و موانع، پس از شروع رکوردزنی، به صورت مرتب و اتوماتیک تغییر خواهد کرد که می‌توان این مسئله را جز یکی دیگر از نکات جذاب این محصول بی‌نظیر دانست.

● نکات مثبت
▪ موسیقی دلنشین
▪سطح گرافیک بسیار بالا
▪ گیم‌پلی ساده و اعتیادآور
▪ وجود اسکین‌های مختلف برای توپ‌ها و حتی مسیر مسابقه!
▪ گیم‌پلی نامحدود
▪ آفلاین‌بودن بازی
▪ فضای جذاب گیم

●نکات منفی
▪ وجود تبلیغات آزاردهنده
▪ فاقد مودهای جانبی
▪ توجه کم کمپانی سازنده به گستردگی موانع موجود در مسیر بازی
▪ محدودبودن افکت‌های صوتی
حجم بازی Rush برای اندروید 51 مگابایت و برای سیستم‌عامل آی‌اواس 105 است که شما می‌توانید آن را برای پلتفرم اندروید، به صورت کاملا رایگان از کافه‌بازار دانلود کرده و از تجربه هیجان بی‌پایان لذت ببرید.

دانلود بازی Rush برای اندروید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *