معرفی بازی Color Bump 3D برای اندروید و آیفون: حمله به موانع رنگی!

Color Bump 3D

بازی Color Bump 3D برای اندروید و ایفون اثری جذاب و بسیار پرطرفدار از دسته گیم‌های آرکید بوده که در دسامبر سال 2018 توسط کمپانی خوش‌نام Good Job Games به دنیای موبایل عرضه گردیده است. اگر می‌خواهید با یکی از محبوب‌ترین محصولات عرصه گیمینگ آشنا شوید، با کاوشا و معرفی بازی Color Bump 3D همراه باشید.

بازی Color Bump 3D
این گیم بی‌نظیر توانسته رکورد 100 میلیون دانلود را در گوگل‌پلی به خود اختصاص دهد که نشان از خاص بودن و محبوبیت فراوان آن دارد! گیم‌پلی این بازی شامل یک توپ و موانع رنگی‌ بوده که قصد نابودی شما را دارند. در مسیر معلق پیش‌روی‌تان، در کنار موانع، اجسام دیگری نیز هستند که شکل ظاهری مشترکی با آن‌ها دارند؛ توجه داشته باشید که توپ را باید از میان اجسامی عبور دهید که رنگ آن‌ها با رنگ توپ شما یکی است. رنگ توپ به صورت پیش‌فرض سفید بوده اما در طول مسیر با دروازه‌های تغییر رنگ مواجه خواهید شد که پس از عبور از آن‌ها رنگ توپ عوض می‌شود.

موانع درون مسیر گاهی می‌چرخند و یا تغییر جهت می‌دهند؛ بعضی از موانع حتی به سمت شما حرکت می‌کنند و باید مراقب باشید تا با آن‌ها هیچ برخوردی نکنید. هر 5 مرحله یک بار، وارد یک مرحله جهت جمع‌آوری سکه خواهید شد! این مرحله دارای هیچ مانعی نیست و شما باید با استفاده از یک صفحه باریک که در اختیار دارید، سعی کنید تا جایی که می‌توانید سکه‌های بیشتری را با خود به خط پایان ببرید؛ می‌توانید در قسمت فروشگاه، با استفاده از سکه‌ها اسکین توپ خود را تغییر دهید تا فضای بازی جذاب‌تر شود (تعداد اسکین‌ها مقدار 9 عدد است).

دانلود بازی Color Bump 3D برای اندروید و ایفون
نحوه هدایت‌کردن توپ بسیار ساده بوده به طوری که تنها کافیست انگشت خود را بر روی صفحه موبایل قرار داده تا توپ شروع به حرکت‌کردن کند؛ حال توپ به طور اتوماتیک حرکت خواهد کرد و نیازی نیست شما برای حرکت‌دادن آن کاری را انجام دهید و تنها می‌بایست آن را در مسیر درست هدایت نموده تا صحیح و سالم به خط پایان برسد. رمز موفقیت در این گیم، دقت بالا، سرعت عمل و تیزبینی است. سعی کنید برای برنده‌شدن عجله نکنید و با آرامش به بازی‌کردن بپردازید. متاسفانه این گیم دارای مود بی‌نهایت (Endless Mode) نیست و گیم‌پلی آن به صورت مرحله‌ای طراحی شده است. می‌توانید با استفاده از اجسام هم‌رنگ، موانع را کنار بزنید و راحت‌تر به مسیر خود ادامه دهید. توجه داشته باشید که بر خلاف اجسام و موانع، شما هیچ وقت از لبه‌های مسیر به پایین سقوط نخواهید کرد.

بازی Color Bump 3D برای ایفون
● نکات مثبت
▪ گرافیک سه‌بعدی و بی‌نظیر
▪ گیم‌پلی روان و سرگرم‌کننده
▪ اسکین‌های جذاب برای توپ
▪ صداپردازی جذاب
▪ گستردگی بالای مراحل و تنوع در طراحی آن‌ها
▪ گیم‌پلی آفلاین

● نکات منفی
▪ فاقد مود بی‌نهایت (Endless)
▪ تبلیغات آزاردهنده
▪ تک‌مودی‌بودن گیم‌پلی
▪ توجه کم کمپانی سازنده به گستردگی اسکین‌های توپ
▪ کوتاه‌بودن مراحل بازی
حجم بازی Color Bump 3D برای اندروید 40 مگابایت و برای پلتفرم آی‌او‌اس مقدار 84 مگابایت است و شما می‌توانید آن را به صورت کاملا رایگان دانلود کرده و از کنارزدن موانع راه خود لذت ببرید.

بازی Color Bump 3D برای اندروید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *