اپلیکیشن پلی گلکسی برای استریم بازی کامپیوتری بر روی گوشی در راه است

play-galaxy-note-gaming

سامسونگ همراه با معرفی سری جدید اسمارت‌فون‌های خود با نام گلکسی نوت 10، از سرویس پلی گلکسی لینک (Play Galaxy Link) نیز پرده برداشت. این سرویس در واقع یک اپلیکیشن کاربردی برای استریم کردن بازی‌های کامپیوتری بر روی گوشی‌های هوشمند است. با کاوشا همراه باشید تا بیشتر با این اپلیکیشن خاص آشنا شویم…

طبق گزاشات اخیر، این سرویس استریم جالب در ماه سپتامبر رسما عرضه خواهد شد و بنابراین زودتر از سرویس استریم استادیا گوگل در دسترس قرار خواهد گرفت. پلی گلکسی لینک شباهت زیادی با سرویس استیم لینک دارد و می‌تواند بازی‌های مخصوص پی‌سی را بر روی گوشی اجرا کند.

اپلیکیشن پلی گلکسی کاملا رایگان بوده و برای اجرای بهتر بازی در کنار تاخیر کمتر آن، از تکنولوژی مبتنی‌ بر فضای ابری شرکتی گیمینگ پارسک بهره می‌برد. این اپ در اوایل سپتامبر برای اندروید و ویندوز 10 عرضه خواهد شد. گرچه اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست اما احتمالا در اوایل عرضه، مخصوص دو گوشی گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس باشد.

یوتیوب رسمی سامسونگ در کشور کره نیز یک ویدئو جالب از این سرویس منتشر کرده است. در ویدئو مورد اشاره، شاهد شخصی هستیم که مشغول بازی با لپ‌تاپ است و بعد از مدتی، بازی را متوقف کرده و آن را از طریق گلکسی نوت 10 سامسونگ که متصل به یک گیم‌پد است، ادامه می‌دهد!

بد نیست بدانید که این سرویس‌ها به معنی توانایی اجرای بازی‌های کامپیوتری بر روی گوشی نیستند، بلکه تنها از طریق فضای ابری، بازی مورد نظر بر روی گوشی استریم می‌شود و می‌توانید به بازی کردن ادامه دهید.

با توجه به گوگل استادیا و پلی گلکسی، ظاهرا باید امسال را سال سرویس‌های گیمینگ مبتنی بر فضای ابری بدانیم. اگر نمی‌خواهید تا زمان عرضه اپلیکیشن پلی گلکسی صبر کنید، می‌توانید هم‌اکنون از سرویس استیم لینک استفاده نمایید.

نظر شما در رابطه با اجرای بازی‌ کامپیوتر بر روی گوشی چیست؟ آیا تجربه استفاده از این نوع سرویس‌ها را داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
androidcentral

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *