حالت جدید بومرنگ استوری اینستاگرام به‌‌زودی عرضه می‌شود

Instagram-Stories-

یکی از ویژگی‌های جذاب اپلیکیشن اینستاگرام، بخش استوری آن است. فیسبوک به عنوان مالک اینستاگرام و واتس‌اپ مدام در حال افزودن قابلیت‌های جدید به استوری بوده و در جدیدترین اقدام، قصد دارد حالت جدید بومرنگ استوری اینستاگرام را عرضه کند. در کنار این قابلیت، قرار است ویژگی لی‌اوت نیز به استوری اضافه شود. با کاوشا و توضیحات این خبر همراه باشید.

یکی از محققان حوزه اپلیکیشن‌های همراه با نام جین مانچون وونگ، در جدیدترین پست خودش اطلاعاتی را در رابطه با ویژگی‌های جدید استوری اینستاگرام منتشر کرد. بر طبق این پست، ظاهرا اینستاگرام قصد دارد بومرنگ استوری را با 5 حالت جدید به‌روز کند. در ادامه نام و توضیحات مربوط به این 5 حالت جدید را می‌بینید:

  • Hold: اضافه شدن یک مکث کوتاه هنگام به پایان رسیدن لوپ بومرنگ
  • Dynamic: اضافه شدن یک حرکت جالب و ناگهانی هنگام به پایان رسیدن لوپ بومرنگ
  • Slowmo: دقیقا شبیه به حالت کلاسیک با سرعت کم‌تر
  • Duo: کمی متفاوت‌تر از حالت کلاسیک با سرعت کم‌تر
  • (Duo (again: کمی از حالت کلاسیک سریع‌تر

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، شما توسط اپلیکیشن لی‌اوت می‌توانید چندین عکس را در کنار هم قرار دهید. این ویژگی پیش‌تر برای پست‌های اینستاگرام در دسترس بود اما ظاهرا قرار است در آپدیت بعدی به استوری اینستاگرام نیز اضافه شود. بنابر اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که باید منتظر 6 لی‌اوت متفاوت برای استوری باشیم. این لی‌اوت‌ها از طریق گالری گوشی و دوربین استوری نیز در دسترس هستند.

حالت جدید بومرنگ استوری اینستاگرام

با این حال فعلا خبری از ترکیب شدن اپلیکیشن لی‌اوت با اینستاگرام در دسترس نیست اما برای استفاده می‌توانید این اپ را از مارکت‌های معتبر همچون گوگل‌پلی برای اندروید و اپ‌استور برای آیفون دانلود کنید.

این شبکه اجتماعی همچنین به دنبال اضافه کردن ویژگی‌های جدید بیشتری است که از میان آن‌ها می‌توان به امکان به اشتراک گذاشتن کامنت‌ها اشاره کرد.

نظر شما در رابطه با حالت جدید بومرنگ استوری اینستاگرام چیست؟ آیا از این ویژگی در استوری‌های خودتان استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
engadget

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *