بورسیه تپ‌سی از رویا تا واقعیت: از این پس رانندگان می‌توانند بورسیه تحصیلی بگیرند

tap30

تپ‌سی در اقدامی جالب، قصد دارد رانندگان شاغل در این سرویس را بورسیه کند. بورسیه تپ‌سی برای آن دسته از کسانی است که علاقه‌مند به تحصیل و کسب مهارت بهتر در خارج از کشور هستند.

تپ‌سی به صورت رسمی در وبلاگ خودش خبر داد که قصد دارد برای رانندگان برتر بورسیه تحصیلی در نظر بگیرد. البته به‌جز راننده، یکی از اعضای خانواده نیز می‌تواند از این فرصت طلایی نهایت استفاده را ببرد.

تپ‌سی در آخرین نظرسنجی خودش به آمار و ارقام جالبی دست یافته‌ است. طبق این اطلاعات، تقریبا 30 درصد از رانندگان تپ‌سی به دلیل کمبود وقت از ادامه تحصیل دست کشیده‌اند! در این میان 20 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی وضعیت مالی را دلیل دست کشیدن از تحصیل عنوان کرده‌اند و در نهایت ۶۰ درصد از شرکت کنندگان نیز رسما گفته‌اند که قصد ادامه تحصیل دارند!

بعد از این نظرسنجی بود که تپ‌سی تصمیم گرفت تا بورسیه تحصیلی خاصی را برای رانندگانش در نظر بگیرد. این بورسیه شامل 50 درصد تخفیف در مقطع کارشانسی برای شرکت در دوره‌های آنلاین و غیرحضوری در رشته‌های مدیریت کسب‌ و کارهای کوچک، مدیریت مالی و مهندسی فناوری اطلاعات است.

این بورسیه برای سال تحصیلی جدید در نظر گرفته شده و برای آن دسته از رانندگانی خواهد بود که حداقل 6 ماه از ثبت‌نام‌شان در این سرویس گذشته باشد و حداقل در 3 ماه گذشته 300 سفر را گذرانده باشند (به صورت میانگین ماهی 100 سفر انجام داده باشند). علاوه بر این‌ها، میانگین امتیاز بالای 9 نیز یکی دیگر از شرایط برای بورسیه تپسی است. یعنی به‌صورت خلاصه شما باید جز برترین رانندگان این سرویس تاکسی آنلاین باشید.

اگر شما نیز علاقه‌مند به دریافت بورسیه هستید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت تپ‌سی اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کرده و در نهایت، ثبت‌نام کنید.

نظر شما در رابطه با بورسیه تحصیلی تپ‌سی چیست؟ آیا شما نیز جز رانندگان تپ‌سی هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
tap30

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *