تلاش‌های وزیر ارتباطات و اطلاعات برای رفع فیلتر توییتر در ایران

twitter-filter

محمد جواد آذری جهرمی، به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جز پرحاشیه‌ترین وزیران کابینه دولت است که توانسته خیلی خوب خودش را در دل مردم جا کند. در آخرین اظهارات رسمی این وزیر جوان، صحبت‌هایی در رابطه با رفع فیلتر توییتر شده و خبرهای خوبی در این زمینه مطرح شده است.

آذری جهرمی که در شبکه‌های اجتماعی و بین مردم به وزیر جوان معروف شده در مصاحبه اخیر خودش از تلاش‌هایی برای رفع فیلتر توییتر سخن گفته است. در این مصاحبه که میان وزیر ارتباطات با خبرگزاری ایسنا صورت گرفته، تقریبا از شیر مرغ تا جان آدمیزاد سخن به میان آمده اما نکته اصلی، صحبت‌های وزیر در رابطه با رقع فیلتر توییتر است.

مسلما پا در چنین مسیر پر حاشیه‌ای نهادن، سختی‌های خودش را خواهد داشت؛ با این حال به‌نظر می‌رسد که با توجه به نزدیک بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، احتمالا برخی از نمایندگان نیز برای کسب رای بیشتر با آذری جهرمی موافق خواهند بود! وقتی تعداد موافقان بالا روند، مسلما احتمال رفع فیلتر توییتر قوت خواهد گرفت.
آذری جهرمی در صحبت‌های خودش عنوان کرده که به صورت میانگین روزانه یک تا یک و نیم ساعت را صرف شبکه‌های اجتماعی کرده و در این میان حتما اینستاگرام و توییتر را چک می‌کند.

جالب است بدانید که آذری جهرمی به سایر دولت مردان نیز توصیه می‌کند تا از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند. اما ظاهرا این صحبت‌ها به نتیجه خاصی نرسیده و سایر وزیران علاقه‌ چندانی به استفاده از شبکه‌‌های اجتماعی ندارند.

این وزیر جوان در پاسخ به این سوال که “فکر می‌کنید توییتر رفع فیلتر شود؟” گفت:

“ما ناامید نیستم و تلاش خودمان را انجام می‌دهیم!”

نظر شما در رابطه با فعالیت‌های آذری جهرمی به عنوان وزیر جوان هیئت دولت چیست؟ آیا شما نیز از توییتر استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
isna

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *