به‌روزرسانی دایرکت اینستاگرام برای مشخص کردن افرادی که می‌توانند به شما دایرکت دهند

Instagram-Direct-Download-Snapchat

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب در دنیا و کشور ما شناخته شده است؛ اما این محبوبیت زیاد، موجب نشده تا شاهد تغییراتی در آن نباشیم. فیسبوک به عنوان مالک اینستاگرام و واتس‌اپ، مدام در حال ایجاد تغییر و افزودن ویژگی‌های جدید به اینستاگرام است. به‌روزرسانی دایرکت اینستاگرام آخرین گام فیسبوک برای جذاب‌تر کردن این شبکه اجتماعی خواهد بود.

اطلاعاتی از فیسبوک منتشر شده که خبر از تغییراتی در دایرکت اینستاگرام می‌دهد. در این ویژگی جدید شما کنترل بیشتری بر روی دایرکت خواهید داشت و می‌توانید مشخص کنید که چه کسی اجازه دارد به شما دایرکت بدهد! همانطور که می‌دانید، در حال حاضر کنترل خاصی بر روی این بخش نیست و هرکسی می‌تواند در اینستاگرام به شخص دیگری دایرکت دهد. این مورد موجب شده تا شاهد اسپم‌های زیادی در دایرکت باشیم. در کنار این‌ها، برخی از منتقدین می‌گویند که دایرکت‌های بیش از حد در این شبکه اجتماعی، حریم خصوصی کاربران را نقض کرده است.

فیسبوک برای حل این مشکل به دنبال راه‌کاری می‌گردد که بتواند دسترسی دیگران به دایرکت را محدود کند. مثلا تنها کسانی بتوانند به شما دایرکت دهند که جز فالوورهای شما باشند. موردی که انتظار داشتیم حداقل در روزهای نخست به اینستاگرام اضافه می‌شد. جین منچوم وونگ به عنوان فاش کننده این اطلاعات در توییتر خود می‌گوید:

اینستاگرام بر روی دایرکت‌ها کار می‌کند تا از کاربران در برابر پیام‌های اسپم و ناخواسته محافظت کند.

هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با زمان عرضه این قابلیت و یا چگونگی انجام آن منتشر نشده اما مسلما اینستاگرام نیاز دارد تا محیط دایرکت را ایمن‌تر از گذشته کرده و به کاربران اجازه کنترل بیشتری را بدهد.

نظر شما در رابطه با به‌روزرسانی دایرکت اینستاگرام و اضافه شدن ویژگی‌های جدید به آن چیست؟ آیا شما نیز تا به حال با پیام‌های اسپم در دایرکت مواجه شده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
mspoweruser

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *