معرفی بازی مارکوپولو برای اندروید : نسخه ایرانی کندی کراش

markopolo game

مارکوپولو یک بازی ایرانی برای گوشی‌های اندرویدی بوده که در سبک پازل و فکری توسط ابر استودیو تهیه و تولید شده است. این بازی جالب شباهت بسیار زیادی به کندی‌کراش دارد و شاید بتوان آن را نسخه ایرانی و بومی این بازی محبوب دانست. با کاوشا و معرفی بازی مارکوپولو همراه باشید.

اگر زمان کافی برای خواندن متن را ندارید، می‌توانید با مشاهده ویدئو اختصاصی زیر در کمتر از یک دقیقه با بازی ایرانی مارکوپولو و مزایای آن آشنا شوید:

در این بازی، وظیفه شما تغییر چیدمان المان‌های رنگی است به گونه‌ای که حداقل 3 رنگ در یک ردیف یا ستون کنار یکدیگر قرار بگیرند و از صفحه بازی حذف شوند. با حذف هر قسمت، المان‌های جدیدی را در صفحه خواهید دید و در واقع همیشه با یک پازل رنگی مواجه هستید و هیچگاه صفحه خالی نخواهد شد.

در هر مرحله، تنها مجاز به انجام تعداد حرکات مشخصی هستید؛ بنابراین می‌بایست پیش از هر حرکت، به عواقب آن فکر کنید. البته مارکوپولو برای هر مرحله یک هدف در نظر گرفته که با انجام آن بازی به پایان خواهد رسید. مسلئه به شما گفته می‌شود که ۲۰ تکه قرمز رنگ را حذف کنید. یعنی هدف شما در این مرحله، حذف این تکه‌هاست و تغییر سایر المان‌ها، تنها اندکی به امتیازات شما اضافه می‌کند و موجب به اتمام رسیدن مرحله نخواهد شد.

بازی دارای مراحل بسیار زیادی است و هر بخش در یکی از کشورهای دنیا برگزار شده و رنگ و بوی آن کشور را دارد. مسلما هرچه مراحل بیشتری را پشت سر بگذارید، با چالش‌های جدی و سخت‌تری مواجه خواهید شد تا جایی که ممکن است ساعت‌ها در یک مرحله بمانید و قادر به رد کردن آن نباشید!

سازنده برای آنکه از یکنواخت شدن روند بازی جلوگیری کند، به شما جایزه‌هایی را پس از هر مرحله خواهد داد که می‌توانید از آن‌ها برای عبور از مراحل سخت استفاده کنید. مثلا با در اختیار داشتن یک بمب، می‌توانید تمام المان‌های یک منطقه را بدون توجه به رنگ‌‌شان از بین ببرید و گره کور بازی را به راحتی باز کنید.

در همان ابتدا، بازی با آموزش‌های خوب خودش به شما برای آشنا شدن با محیط و روند رد کردن مراحل کمک خواهد کرد و حتی بعد از حرکات خوب در هر مرحله نیز شما را تشویق می‌کند تا به ادامه بازی امیدوار شوید!

بازی مارکوپولو کاملا ایرانی بوده و در آن از اعداد و نوشته‌های ایرانی استفاده شده است. اگر از علاقه‌مندان به سبک پازل و به‌طور کلی بازی‌های فکری هستید، می‌توانید مارکوپولو را برای گوشی‌های اندرویدی با حجم 44 مگابایت از کافه بازار دانلود نمایید.
بازی ایرانی مارکوپولو شبیه به کندی کراش


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *