نسخه جدید تلگرام با ویژگی‌های جدید و بسیار کاربردی منتشر شد

telegram update

نسخه جدید تلگرام با شماره 5.1.1 شامل ویژگی‌های بسیار جالب و کاربردی بوده که ساعاتی پیش به‌صورت رسمی منتشر شده است. تقریبا یک ماه پیش، آپدیت تلگرام با 6 ویژگی جدید عرضه شد و حالا تلگرام تصمیم گرفته تا دوباره قابلیت‌های بیشتری را ارائه کند. با هم دو ویژگی جدید تلگرام را مرور می‌کنیم:

پیام‌ زمان‌ بندی شده در نسخه جدید تلگرام

با لمس و کمی نگه‌داشتن گزینه ارسال در تلگرام، آپشن‌های بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد که جدیدترین آن‌ها، پیام زمان‌ بندی شده است. این ویژگی برای کسانی است که قصد دارند پیام‌های خودشان را در ساعت مشخصی بفرستند (مثلا کسانی که مشغله کاری دارند). شما توسط آن می‌توانید به راحتی مشخص کنید پیام شما چه زمانی برای طرف مقابل ارسال شود.

ارسال پیام زمان دار کاملا دقیق بوده و پیام‌تان درست در روز و ساعتی که مشخص می‌کنید، به دست مخاطب خواهد رسید.

یادآوری پیام‌ در تلگرام

مورد بعدی یادآوری پیام در تلگرام است. توسط این ویژگی می‌توانید مشخص کنید که تلگرام یک خبر، پیام و خلاصه یک چیزی را پیش از رسیدن زمان انجامش به شما یادآوری کند. مثلا تلگرام حالا می‌تواند نوبت دکتر شما را به یادتان بیندازد! برای این کار، تنها کافی‌ست که در بخش پیام‌های ذخیره شده خودتان ( Saved Messages ) پیامی را قرار دهید و زمان انجام آن را نیز مشخص کنید. این مورد توسط نوتیفیکیشن به اطلاع شما خواهد رسید.

نسخه جدید تلگرام شامل ویژگی‌های بیشتری همچون ساخت تم سفارشی و یا ایموجی‌های متحرک و تنظیمات بیشتر برای حریم خصوصی هم می‌شود که می‌توانید از همه آن‌ها بهره‌مند شوید.

نظر شما در رابطه با این آپدیت چیست؟ آیا از ویژگی‌ زمان بندی پیام‌های تلگرام استفاده خواهید کرد؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این پیام‌رسان شوید، پیشنهاد می‌کنم حتما ترفندهای تلگرام ما را دنبال کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *