زنگ زدن با کامپیوتر توسط اپلیکیشن Your Phone امکان پذیر می‌شود

your-phone-dailer-1158×900

زنگ زدن با کامپیوتر یا به‌طور کلی با هر چیزی که ویندوز 10 مایکروسافت بر روی آن نصب شده باشد، رویایی قدیمی بود که حالا با اپلیکیشن Your Phone به واقعیت تبدیل شده است. شما توسط این اپلیکیشن خاص، می‌توانید گوشی را به ویندوز متصل کرده و از طریق آن کاملا گوشی اندرویدی خود را کنید، نوتیفیکیشن‌ها را دریافت نمایید و حتی در آینده نزدیک به کسی که دوستش دارید، زنگ بزنید!

چندی پیش در گزارشات منتشر شده در وب‌سایت‌های معتبر، به این موضوع اشاره شده بود که اپلیکیشن Your Phone می‌تواند تماس‌‌های دریافتی بر روی گوشی اندرویدی شما را به کامپیوتر منتقل کند و یا اینکه اجازه زنگ زدن با کامپیوتر را به شما بدهد!

حالا یکی از افشاگران معروف توییتر با نام Ajith عنوان کرده که این ویژگی را با جزئیات بسیار زیادی در نسخه جدید اپ Your Phone پیدا کرده است. او تصویر زیر را در حساب کاربری خودش منتشر کرده که گزینه Call در منوهای اپلیکیشن دیده می‌شود. شما از این طریق، می‌توانید به راحتی کلیدهای شماره‌گیر را بر روی گوشی ببینید و میان مخاطبین به جستجو بپردازید.

زنگ زدن با کامپیوتر

اپلیکیشن کاربردی Your Phone قابلیت‌های زیادی را در دل خود گنجانده و روز به روز به ویژگی‌های جذابش اضافه می‌شود. ظاهرا مایکروسافت با کنار گذاشتن تولید گوشی‌های هوشمند لومیا خود، قصد دارد کاری کند تا اندرویدی‌ها از ویندوز برای کنترل دستگاه‌شان استفاده کنند. حرکتی هوشمندانه که همه چیز را تحت کنترل ویندوز در خواهد آورد.

فعلا چیزی از این ویژگی به‌صورت رسمی تایید نشده و مشخص نیست که چه زمانی عرضه خواهد شد. با این حال با توجه به شواهد موجود، ظاهرا زمان زیادی تا زنگ زدن با کامپیوتر باقی نمانده است.

نظر شما در رابطه برقراری تماس از طریق ویندوز چیست؟ آیا تاکنون تجربه استفاده از اپلیکیشن Your Phone‌ را داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
mspoweruser

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *