معرفی بازی Twist hit برای اندروید و آی‌فون؛ احیاکردن درختان!

Twist hit!

بازی Twist hit برای اندروید و آیفون اثری بی‌نظیر از دسته گیم‌های آرکید بوده که در فروردین ماه امسال توسط کمپانی صاحب‌نام Say Games به دنیای بازی‌های موبایلی عرضه گریده است. با کاوشا و معرفی یک محصول ساده اما در عین حال بسیار شگفت‌انگیز همراه باشید.

امروزه بازی‌هایی که دارای حجم فراوانی نیستند، توانسته‌اند که با ارائه گیم‌پلی‌های اعجاب‌آور محبوبیت فراوانی را برای خود به ارمغان آورند و اثبات کنند که اشغال‌کردن فضای فراوان، نشان از کیفیت بالا نیست. این گیم توانسته توجه بسیاری از طرفداران بازی‌های موبایلی را جلب کند و میزان بیشتر از 10 میلیون دانلود در گوگل‌پلی را به خود اختصاص دهد!

دانلود بازی Twist hit برای اندروید و آیفون
در بازی Twist hit شما وظیفه دارید که با استفاده از منابع انرژی قدرتمندی که در اختیارتان قرار داده شده، باعث رشد درختانی شوید که قطع شده‌اند و نیاز به احیاشدن دوباره دارند. اکسیر حیات را که از دروازه‌های تولید انرژی خارج‌ می‌شود، به تنه درخت‌ها برسانید و شاهد رشد سریع آن‌ها باشید. هر تنه درخت از چندین لایه تشکیل شده که باید‌ تمامی آن‌ها را پر از انرژی کنید تا درخت رشد کند؛ باید بدانید که در‌ هر لایه، موانع مختلفی وجود دارند که نباید هنگام انتقال انرژی، با اشعه آن برخوردی داشته باشند (در صورت هرگونه برخورد بازی را خواهید باخت).

برای پرتاب انرژی تنها کافیست انگشت‌تان را بر روی صفحه موبایل‌ قرار دهید تا شاهد خارج‌شدن اشعه‌های چشم‌نواز از دروازه‌های انرژی باشید! گیم تا به این لحظه تنها دارای لول مود (مرحله‌ای) بوده و اکثر مراحل آن نیز شامل چند بخش می‌شوند؛ یعنی برای تکمیل هر‌ مرحله، باید چند درخت مختلف را پرورش دهید. شما باید از موانعی که دائما در حال حرکت‌کردن هستند، عبور کنید و تمامی آن‌ها را با تکمیل‌کردن لایه‌ها از بین ببرید. برنده‌شدن در مراحل بازی آسان نبوده و برای کسب عنوان پیروزی، به دو عنصر صبر و دقت بالا نیاز خواهید داشت. جالب است بدانید که گیم، دارای توپ‌های مختلفی بوده که شما با پرداخت سکه‌های درون بازی می‌توانید آن‌ها را خریداری‌ نمایید؛ توپ‌ها در 4 دسته تقسیم‌بندی شده‌اند که نام آن‌ها عبارت‌ است از: Common, Rare, Epic و Special.

دانلود بازی Twist hit برای اندروید و آیفون
مواردی که در دسته Special قرار دارند قابل خریداری نیستند و باید آن‌ها را در صندوقچه‌هایی که پس از تکمیل‌کردن مراحل بدست می‌آورید، جستجو کنید. تعداد درختانی که نجات داده‌اید نیز در بخش Trees Save ثبت خواهد شد که آیکن آن به شکل یک درخت طراحی شده.
نکات مثبت و منفی Twist hit به شرح زیر است:

نکات مثبت
• گیم‌پلی ساده اما بسیار جذاب
• تعداد فراوان دروازه‌های انرژی
• تعداد بسیار زیاد مراحل بازی
• صداپردازی دلنشین
• گیم‌پلی آفلاین
• سطح گرافیکی بسیار بالا
• تنوع رنگی فراوان در محیط گیم

نکات منفی
• تبلیغات آزاردهنده
• فاقد مود بی‌پایان (Endless Mode)
• توجه کم کمپانی سازنده به متنوع‌بودن موانع درون بازی

بازی Twist hit برای اندروید و آی‌اواس در دسترس بوده و حجم آن برای هر کدام، به ترتیب، مقدار 35 و 166 مگابایت است و شما می‌توانید آن را به راحتی دانلود کرده و از احیاکردن درختان لذت ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *