درخواست خودرو بدون نیاز به اینترنت با سرویس جدید تپسی تلفنی

tap30

تپسی تلفنی ویژگی جدید این تاکسی اینترنتی است. توسط این قابلیت می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، از خدمات تپسی استفاده کنید؛ مثلا درخواست خودرو دهید!

تپسی تلفنی برای آن دسته از افرادی است که از گوشی هوشمند استفاده نمی‌کنند و یا به هر دلیلی (مثلا تمام شدن حجم اینترنت) به اینترنت دسترسی ندارند. شما توسط این سرویس ویژه، می‌توانید از طریق برقراری تماس تلفنی با شماره 1630 درخواست خودرو بدهید. ویژگی جدید و جالب تپسی از ساعت 7 صبح تا 12 شب و در تمام شهرهایی که تپسی در آن فعال است، در دسترس خواهد بود.

نجوه کار تپسی تلفنی به این صورت است که شما با شماره 1630 تماس گرفته و به یکی از اپراتورهای این تاکسی آنلاین متصل می‌شوید. سپس آدرس دقیق خودتان را به اپراتور می‌گویید و او، آدرس شما را بر روی نقشه مشخص می‌کند و درخواست تپسی می‌دهد. دقیقا همچون زمانی که خودتان در گوشی درخواست می‌دهید، رانندگان نزدیک شما قادر به مشاهده درخواست خواهند بود. به همین راحتی راننده می‌تواند درخواست شما را قبول کرده و به لوکیشن شما بیاید. به محض پذیرفته شدن درخواست‌ شما توسط راننده، یک اس‌ام‌اس برای‌تان (برای شماره‌ای که با آن به تپسی زنگ زده‌اید) ارسال خواهد شد و شما از این موضوع مطلع می‌شوید. زمان رسیدن راننده به لوکیشن شما نیز توسط ا‌س‌ام‌اس به اطلاع شما می‌رسد.

درصورتی که راننده به هر دلیلی درخواست را لغو کند، شما از طریق اس‌ام‌اس باخبر خواهید شد. البته در این صورت با ارسال عدد 1 می‌توانید دوباره درخواست خودتان را فعال کنید و نیازی به تماس دوباره با تپسی نداشته باشید.

در واقع در سرویس تپسی تلفنی، اپراتور تپسی در نقش یک نقشه ظاهر خواهد شد و به‌جای شما درخواست را ثبت می‌کند و تمام ساز و کار اپلیکیشن، توسط اس‌ام‌اس به اطلاع‌تان خواهد رسید. این مورد برای سالمندانی که توانایی کار با گوشی‌های هوشمند را ندارند نیز بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

نظر شما در رابطه با درخواست تپسی بدون اینترنت چیست؟ آیا دوست دارید که این ویژگی به اسنپ هم اضافه شود؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
tap30

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *