تبلیغ محصولات رژیمی در اینستاگرام از این پس با محدودیت مواجه می‌شود!

instagram post

اینستاگرام در اقدامی جدید، قصد دارد برخی از پست‌های تبلیغاتی را در این شبکه اجتماعی محدود کند. در همین راستا از این پس تبلیغ محصولات رژیمی در اینستاگرام و یا محصولات آرایشی با محدودیت مواجه خواهد شد. این محدودیت‌ها شامل حال فیسبوک هم می‌شود.

اینستاگرام چنین پست‌هایی را برای کاربران زیر 18 سال به نمایش نخواهد گذاشت. به‌صورت کلی، اینستاگرام قصد دارد محدودیت سنی را برای پست‌هایی اعمال کند که کاربران را به خرید برخی محصولات ترغیب می‌کنند و یا مثلا قیمت محصول را به نمایش می‌گذارند. این شبکه اجتماعی، پست‌هایی که تاثیرات معجزه‌گونه محصولات رژیمی و مرتبط با کاهش وزن را تبلیغ می‌کنند، حذف خواهد کرد.

به‌صورت کلی در قوانین اینستاگرام تبلیغ محصولات رژیمی ممنوع است؛ اما ظاهرا سلبریتی‌ها آن‌قدر در انتشار این نوع پست‌ها زیاده روی کرده‌اند که اینستاگرام تصمیم گرفته تا قوانین سخت‌گیرانه‌تری را اعمال کند. کاربران می‌توانند چنین پست‌هایی را گزارش دهند. البته ظاهرا قرار است دوباره در قوانین اینستاگرام بازنگری‌هایی صورت گیرد اما فعلا محدودیت سنی اعمال شده است.

کیم کارداشیان یکی از متخلفان مشهور در این زمینه شناخته شده که البته در این راه تنها نیست و کایلی جنر نیز او را همراهی می‌کند! یکی از منتقدان جدی این موضوع، مجری رادیو و تلویزیون کشور بریتانیا با نام جمیله جمیل است. او سال گذشته در این راستا در رابطه با دوران نوجوانی خودش سخن به میان آورد. ظاهرا این مجری توانا با مشکلات گوارشی مواجه بوده و کاملا با عوارض جانبی این نوع محصولات رژیمی آشناست.

این روزها تناسب اندام موضوعی جدی برای کاربران بوده و شبکه‌هایی همچون اینستاگرام، محل مناسبی برای فروش محصولاتی برای حل این مشکل است. این نوع تبلیغات پر زرق و برق مردم را وادار می‌کند که برای تناسب اندام و داشتن ظاهر زیباتر، دست به هر کاری بزنند!

نظر شما در رابطه با محدودیت برای تبلیغ محصولات رژیمی در اینستاگرام چیست؟ آیا شما نیز با این نوع پست‌ها مواجه شده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
The Verge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *