ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رقص نور برای گوشی با قابلیت شخصی سازی توسط اپلیکیشن Muvizزمان مطالعه: 2 دقیقه

muviz

اگر می‌خواهید حال و هوای تازه‌ای به گوشی خودتان هنگام پخش موسیقی دهید، حتما اپلیکیشن Muviz را نصب کنید. این اپلیکیشن بسیار خاص و جالب در واقع یک ویژوالایزر موزیک یا همان رقص نور برای گوشی شماست. با کاوشا و معرفی این اپلیکیشن زیباسازی خاص همراه باشید.

اپلیکیشن موویز توسط استودیو Sparkine Labs برای گوشی‌های اندرویدی ساخته شده است. این اپ در واقع یک رقص نور جالب را در بخش پایینی گوشی (ناوبار) ایجاد می‌کند تا با پخش موزیک، شاهد بالا و پایین شدن نورهایی زیبا در زیر گوشی باشید. موویز با داشتن دسترسی به میکروفون گوشی، متناسب با حجم صدا حالت‌های متفاوتی را به خودش می‌گیرد. این رقص نور کاملا با موزیکی که در حال پخش است هماهنگ خواهد بود.

شما از طریق اینترنت می‌توانید به آرشیو اپلیکیشن دسترسی داشته باشید و از انواع و اقسام رقص نورها استفاده کنید. در واقع موویز دری به سمت یک شبکه اجتماعی با محوریت رقص نور را برای شما باز می‌کند تا بتوانید از طرح‌های مختلف ساخته شده توسط دیگران نیز بهره‌مند شوید. اپلیکیشن، محبوب‌ترین‌ رقص نورها را به شما نشان می‌دهد و به‌سادگی چند لمس ساده، می‌توانید از آن‌ها در گوشی خودتان استفاده کنید.

یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این اپلیکیشن رقص نور برای گوشی اندرویدی شما، این است که کاملا دست‌تان را برای شخصی‌سازی باز می‌گذارد! در صورتی که نسخه پرو موویز را نصب کنید، می‌توانید مثلا رنگ و یا نوع رقص نور را متناسب با سلیقه خودتان تغییر دهید. علاوه بر این‌ها، سازنده امکان تغییر اندازه رقص نور را هم در اختیارتان گذاشته است. یعنی عملا می‌توانید با موویز رقص نور اختصاصی خودتان را بسازید!

این اپلیکیشن، تنظیمات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلا امکان تغییر محل نمایش رقص‌ نور برای شما مهیا شده تا رقص نور را به‌جای پایین صفحه، در بالا مشاهده کنید. در واقع این اپ تمام سعی خودش را کرده تا دست شما را برای ایجاد تغییرات باز بگذارد.

نکته جالب اینجاست که این اپلیکیشن، فقط مختص موزیک نیست و با هر صدایی که از گوشی درآید، شاهد رقص زیبای نورها خواهید بود. یعنی مثلا می‌توانید اپ را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که با پخش ویدیوهای اینستاگرام نیز رقص نور داشته باشید! شما این آزادی عمل را دارید که کاملا نحوه به نمایش درآمدن اپلیکیشن را تنظیم کنید. مثلا به این صورت که در چه اپلیکیشن‌هایی رقص نور به نمایش درآید و یا مشخص کنید که هنگام استفاده از اپلیکیشن‌ها در حالت افقی، موویز غیرفعال شود.

اپلیکیشن رقص نور موویز برای گوشی‌های اندرویدی با حجمی نزدیک به 8 مگابایت عرضه شده است که می‌توانید آن را از کافه بازار دانلود کنید.

دانلود رقص نور برای گوشی اندروید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *