گوگل پلی پس با بازی‌های جذاب و بدون تبلیغات رسما راه‌اندازی شد

google play pass

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، سرویس گوگل پلی پس راه‌اندازی شد. این سرویس با پرداخت 4.99 دلار به صورت ماهیانه، در حدود 350 بازی و اپلیکیشن پولی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

سرویس جدید گوگل یعنی Google Play Pass به شما این امکان را می‌دهد تا با پرداخت مبلغ گفته شده، بتوانید از بازی‌ها و اپلیکیشن‌های بدون تبلیغات استفاده کرده و لذتش را ببرید. موارد موجود در این سرویس، کیفیت به مراتب بیشتری نسبت به نمونه‌های رایگان ارائه خواهند داد. این سرویس در این هفته برای کاربران آمریکایی عرضه شده و به زودی در سراسر دنیا در دسترس خواهد بود.

گوگل برای جذب مخاطبان بیشتر، 10 روز اشتراک رایگان در نظر گرفته و همچنین به مدت یکسال می‌توانید با پرداخت 1.99 دلار به صورت ماهیانه از گوگل پلی پس و امکانات جذابش استفاده کنید.

Google Play Pass با سرویس اپل آرکید که چندی بیش رسما معرفی شد، کمی متفاوت خواهد بود. مثلا برخلاف سرویس اپل، گوگل بازی‌های اختصاصی را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد و تمام بازی‌های موجود در گوگل پلی پس را می‌توانید از طریق گوگل پلی نیز دانلود کنید (با پرداخت مبلغ مشخص برای هر بازی).

اگر شما پیش‌تر بازی یا اپلیکیشنی را نصب کرده‌اید که اکنون عضو سرویس گوگل پلی پس است، بعد از خرید اشتراک دیگر شاهد تبلیغاتی در آن نخواهید بود. همچنین تمام پرداخت‌های درون برنامه‌ای آن‌ها نیز رایگان خواهند شد.

طبق گفته رسمی گوگل، تقریبا دو سوم محتوای موجود در این سرویس را بازی‌ها تشکیل می‌دهند. از میان مهم‌ترین نمونه‌‌های ارائه شده در گوگل پلی پس، می‌توان به Limbo ،Terraria ،Risk ،AccuWeather و مواردی از این دست اشاره کرد.

تمام محتوای موجود در این سرویس در کنترل والدین خواهد بود و حتی خریدار اشتراک گوگل پلی پس نیز می‌تواند این سرویس را با 5 نفر از اعضای خانواده‌اش تقسیم کند.

نظر شما در رابطه با سرویس جدید گوگل چیست؟ آیا از سرویس‌های مبتنی بر گیم این چنینی استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
The Verge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *