ارسال اس ام اس زمان بندی شده توسط اپلیکیشن Do It Later

do it later app kavosha

احتمالا برای شما نیز پیش آمده که بخواهید اس ام اس زمان بندی شده ارسال کنید. یعنی مثلا می‌خواهید یک پیامک از گوشی شما برای شماره مشخصی در زمانی مشخص، فرستاده شود. اپلیکیشن Do It Later دقیقا برای این منظور ساخته شده و به شما کمک می‌کند تا پیامک زماندار خودتان را بفرستید. با کاوشا همراه باشید.

نحوه کار با این اپلیکیشن کاربردی بسیار ساده است. شما می‌بایست وارد برنامه شده و از بخش پایین و سمت چپ، گزینه به‌علاوه را انتخاب کنید. سپس صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد که هر کدام از آن‌ها کار مشخصی را انجام می‌دهد. شما می‌توانید برای خودتان یک یادآور تنظیم کنید که در ساعت و روز مشخصی، با ارسال نوتیفیکیشن چیزی را ( مثلا نوبت دکتر ) به یاد شما آورد.

مورد بعدی، امکان یادآور تماس است. شما این قابلیت را دارید تا مشخص کنید که این اپلیکیشن در ساعت مشخصی به شما یادآوری کند که به شخصی زنگ بزنید. یکی از ویژگی‌های جالب اپلیکیشن Do It Later انتخاب نام و شماره تماس فرد برای یادآوری است تا در زمان ارسال نوتیفیکیشن، بتوانید با زدن یک گزینه به‌صورت مستقیم با فرد مورد نظر تماس بگیرید.

مهم‌ترین بخش این اپلیکیشن نیز همان ارسال اس ام اس زمان بندی شده است. سایر مواردی که نام بردیم، در نهایت به ارسال یک نوتیفیکیشن برای یادآوری ختم می‌شوند اما بخش اس ام اس این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد تا بدون دخالت شما، پیامک خودتان را در ساعت مشخص خودش ارسال کنید. کار با اپلیکیشن بسیار ساده بوده و تنها کافی‌ست تا شماره مقصد و پیام مورد نظرتان را تایپ کنید و زمانی را برای ارسال آن در نظر بگیرید. خود برنامه زمان‌های مشخصی (مثلا نیم ساعت یا یک ساعت بعد) را به صورت پیش‌فرض به شما نشان می‌دهد؛ اما می‌توانید زمان دلخواه خودتان را هم مشخص نمایید. گزینه‌ای نیز برای تکرار این روند در نظر گرفته شده که با انتخاب آن، پیام شما در زمان مشخص شده به شخص مورد نظر دوباره ارسال خواهد شد.

از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن می‌توان به ارسال توییت در توییتر و یا ارسال ایمیل نیز اشاره کرد. ارسال اس ام اس زماندار برای کسانی است که می‌دانند در زمان مشخصی نمی‌توانند به گوشی دسترسی داشته باشند. هرچند که از این قابلیت اپلیکیشن، می‌توانید برای موارد دیگری نیز استفاده کنید. اپلیکیشن Do It Later برای دستگاه‌های اندرویدی با حجمی نزدیک به 13 مگابایت قابل دانلود است.

ارسال اس ام اس زمان بندی شده

  • دانلود اپلیکیشن Do It Later‌ برای اندروید
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *