نسخه 8 اپلیکیشن کافه بازار با اضافه شدن سپر امنیت و رابط کاربری جدید منتشر شد

Cafebazaar 8 (1)

بعد از تغییر و تحولات در رابط کاربری سایت کافه‌بازار، حالا شاهد تغییراتی در اپلیکیشن موبایلی این فروشگاه هستیم. نسخه 8 اپلیکیشن کافه بازار شامل تغییرات فنی عمده، کاربردی و گرافیکی می‌شود. طبق گفته سازنده علاوه بر اینها، در نسخه جدید اپلیکیشن کافه بازار توجه ویژ‌ه‌ای به امنیت کاربران شده است.

سپر امنیت اپلیکیشن کافه بازار

پیش‌تر ویژگی سپر امنیت برای برخی از کاربران به صورت آزمایشی فعال شده بود که حالا و در نسخه جدید این مارکت اپلیکیشن، شاهد عرضه آن برای تمام کاربران هستیم. سپر امنیت در واقع اپلیکیشن‌های کافه‌ بازار را توسط ابزارهای متفاوت از لحاظ امنیتی مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

این ویژگی در واقع با جمع‌آوری گزارش‌های کاربران، بررسی کارشناسان کافه بازار و چک کردن اپلیکیشن‌ها توسط آنتی‌ ویروس‌های معتبری همچون Bitdefender موارد مخرب را شناسایی و از مارکت حذف می‌کند. اگر کاربران پیش‌تر این اپلیکیشن‌ها را نصب کرده باشند، با یک پیام از سوی کافه بازار مبنی بر مخرب بودن آن مواجه می‌شوند تا بتوانند به راحتی آن را از روی گوشی خود پاک کنند.

شما همچنین می‌توانید در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مخرب در اپلیکیشن‌ها، از طریق دکمه “شکایت از برنامه” موضوع را به اطلاع کارشناسان برسانید.

رابط‌ کاربری جدید اپلیکیشن کافه بازار

نسخه جدید کافه بازار بازطراحی شده و اکنون رابط کاربری آن خاص‌تر، زیبا‌تر و مدرن‌تر از گذشته است. در این نسخه، کنتراست افزایش یافته و دسترسی به محصولات ساده‌تر شده که در نهایت به بهبود کارایی آن منجر می‌شود.

نسخه 8 اپلیکیشن کافه بازار

فناوری‌های جدید

برای افزایش سرعت و کارایی اپلیکیشن کافه بازار، سازنده سعی کرده تا از جدیدترین فناوری‌های اندروید بهره گیرد. دسترسی‌های مورد نیاز اپلیکیشن به کم‌ترین میزان خودش رسیده و حتی عملکرد بهینه‌تری نیز دارد که در نتیجه آن، می‌توان به کاهش استفاده از حافظه و مصرف کمتر باتری اشاره کرد. نسخه 8 کافه بازار با استفاده از API جدید SMS Retriever بدون دسترسی به بخش اس ام اس‌های گوشی شما، می‌تواند تنها رمز یک‌بار مصرف ارسال شده را بخواند.

نظر شما در رابطه با اپلیکیشن کافه بازار چیست؟ آیا شما از این مارکت ایرانی به‌جای گوگل پلی استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
cafebazaar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *