نسخه جدید پابجی ابزارهای جذابی را به این بازی بتل رویال اضافه خواهد کرد

pubg.0

نسخه جدید پابجی ابزارهای جدید و جذابی را به این بازی اضافه می‌کند که از میان آن‌ها می‌توان به وجود یک شاتگان جدید اشاره کرد. با کاوشا و معرفی این ابزارها برای بازی Pubg همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه 4.3 پابجی شامل یک شاتگان با نام DP-12 می‌شود. علاوه‌بر سلاح کشنده، همچنین شاهد یک نوشیدنی انرژی‌زا جدید هستیم که می‌توانید با استفاده از آن سطح سلامتی خودتان را افزایش دهید. در کنار این مورد، نوعی گذرگاه با نام Bluezone Uplink به پابجی اضافه می‌شود که می‌توانید توسط آن دسترسی سریع و آسان‌تری به منطقه امن یا همان Safe Zone داشته باشید.

اگر بخواهیم در رابطه با سلاح‌ جدید DP-12 بیشتر توضیح بدهیم، باید بگوییم که این سلاح به نوعی یک شاتگان دو لول است که قدرت بسیار بالایی در نبردهای نزدیک خواهد داشت؛ یعنی شما می‌توانید با شلیک از هر دو لول این شاتگان از فاصله نزدیک هر شخصی به‌راحتی بکشید! مسلما در اواخر بازی و با تنگ‌تر شدن ناحیه نبرد و نزدیک شدن افراد به یکدیگر، استفاده از DP-12 به زنده ماندن در پابجی کمک شایانی خواهد کرد.

نسخه جدید پابجی

نوشیدنی انرژی‌زا جدید در واقع همان Super Drink سابق است که این بار با نام Mega Energy Drink خودنمایی می‌کند. البته به‌جز تغییر نام، شاهد افزایش کارایی آن هستیم و به‌جای ۲۳ واحد سلامتی ثابت و 60 واحد سلامتی در طول زمان، با یک بار استفاده به شما 100 واحد سلامتی در طول زمان خواهد داد.

در رابطه با Bluezone Uplink باید بگوییم که این مورد نیز همان ویژگی سابق Inductor بوده که این بار کمی پیشرفته‌تر شده است. با استفاده از آن می‌توانید موقعیت خودتان را در منظقه امن بعدی (کوچک‌تر شدن ناحیه بازی) مشخص کنید و به همین راحتی آسیب کمتری از بابت خارج شدن از منطقه ببینید!

نسخه جدید پابجی اکنون در سرورهای تست کامپیوتر قرار دارد و به‌زودی برای تمامی نسخه‌ها عرضه خواهد شد. نظر شما در رابطه با پابجی چیست؟ آیا شما نیز از جمله علاقه‌مندان به این سبک از بازی هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
cogconnected

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *