احتمال اضافه شدن ویژگی حذف اتوماتیک پیام در واتساپ

whatsapp-pti

فیسبوک به عنوان مالک واتساپ، در سال جدید ویژگی‌های بسیار خوب و متفاوتی را به این پیام‌رسان محبوب اضافه کرد. در جدیدترین اخبار و شایعات درز کرده، احتمال اضافه شدن ویژگی حذف اتوماتیک پیام در واتساپ قوت گرفته است.

این ویژگی جدید، چیزی شبیه به اسنپ‌جت بوده و ظاهرا قرار نیست که فیسبوک دست از سر این اپلیکیشن بردارد چرا که بارها شاهد کپی کردن ویژگی‌های اسنپ‌چت در اپلیکیشن‌های این کمپانی نظیر اینستاگرام بوده‌ایم.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی یکی از لودهندگان معروف دنیای تکنولوژی یعنی WABetaInfo، ظاهرا واتساپ به دنبال اضافه کردن ویژگی پیام‌های حذف‌شونده است. با نگاهی به تصاویر منتشر شده از این ویژگی، می‌بینیم که حذف پیام‌ها در گروه‌های واتساپ فعال بوده اما احتمالا این قابلیت جالب به چت‌های خصوصی نیز اضافه خواهد شد.

حذف اتوماتیک پیام در واتساپ

با این حال اگر بخواهیم تنها رابطه با چیزی که منتشر شده سخن بگوییم، باید بدانید که شما نمی‌توانید پیام زماندار واتساپ را برای افراد بفرستید و این ویژگی برای گروه‌ها فعال خواهد بود.

کاربران می‌توانند برای حذف پیام‌ها از چندین گزینه پیش‌روی خودشان استفاده کنند. مثلا امکان حذف پیام بعد از 5 ثانیه یا یک ساعت برای واتساپ در نظر گرفته شده تا بعد از این مدت مشخص شده، پیام شما از گروه به‌صورت خودکار پاک شود.

ویژگی مورد اشاره در بسیاری از اپلیکیشن‌های امروزی نظیر اسنپ‌چت وجود دارد و چیز جدیدی نیست. اما خب بالاخره فیسبوک علاقه زیادی به این پیام‌رسان دارد و تقریبا هرچیزی را که دم دستش باشد، از آن کپی می‌کند! مثلا اگر شما از استوری‌های اسنپ‌چت اسکرین شات بگیرید، برای طرف مقابل یک هشدار ارسال خواهد شد که هنوز مشخص نیست این ویژگی به واتساپ هم اضافه خواهد شد یا خیر! در حال حاضر به‌صورت رسمی خبری تایید نشده و نمی‌دانیم که این قابلیت چه زمانی برای واتساپ عرضه خواهد شد.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این پیام‌رسان شوید، پیشنهاد می‌کنم حتما ترفندهای واتس‌اپ ما را دنبال کنید. نظر شما در رابطه با اضافه شدن ویژگی حذف اتوماتیک پیام در واتساپ چیست؟ آیا از این قابلیت در سایر پیام‌رسان‌ها استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *