اپلیکیشن Threads اینستاگرام برای برقراری ارتباط با دوستان نزدیک معرفی شد

instagram-threads-(2)

پیش‌تر شایعه شده بود که اینستاگرام قرار است اپلیکیشن پیام‌رسان جدیدی را برای برقراری ارتباط در این شبکه اجتماعی معرفی کند. حالا روز موعود فرا رسیده و شاهد معرفی رسمی اپلیکیشن Threads اینستاگرام برای ارتباط با دوستان نزدیک یا همان Close Friends هستیم.

این اپلیکیشن (یا بهتر است بگوییم: پیام‌رسان) به شما کمک می‌کند که با دوستان نزدیک‌تان ارتباط بهتری برقرار نمایید؛ مثلا ویدئوها، تصاویر و پیام‌ها را خیلی سریع‌تر با این افراد به رد و بدل کنید. جدای از این موارد، شما در اپلیکیشن Threads اینستاگرام می‌توانید موقعیت مکانی اطلاعات خصوصی و یا حتی استاتوس را نیز به اشتراک بگذارید.

بعد از باز کردن این اپلیکیشن، با دوربین مواجه می‌شوید تا بتوانید خیلی سریع، فیلم یا عکس بگیرید و برای دوست نزدیک خودتان بفرستید؛ البته در اینجا دیگر خبری از فیلتر و سایر مواردی که در استوری اینستاگرام دیده بودیم، نیست! شما حتی می‌توانید در بخش دوربین، یک شورتکات از دوست‌تان بسازید و آن را در بخش پایینی صفحه قرار دهید تا با یک سوایپ ساده، تصویر را برای وی بفرستید.

بخش دیگری با نام اینباکس در اپلیکیشن Threads اینستاگرام در نظر گرفته شده که چیزی شبیه به دایرکت است با این تفاوت که تنها برای دوستان‌ نزدیک‌تان در دسترس خواهد بود. شما می‌توانید در آن حتی گروه تشکیل دهید و با دوستان خود چت کنید.

اپلیکیشن Threads اینستاگرام

استاتوس نیز آخرین قسمت از این اپلیکیشن جدید است که به شما اجازه می‌دهد از میان عبارات پیشفرض و یا حتی ایموجی‌ها، وضیعت خودتان را برای یک تا 4 ساعت به اشتراک بگذارید؛ یا به نوعی حال و احوال‌تان را در لحظه بازگو کنید!

یکی از جنجالی‌ترین ویژگی‌های پیام‌رسان جدید اینستاگرام، مربوط به حالت اتوماتیک استاتوس می‌شود. در این ویژگی خود اپلیکیشن با توجه به برخی موارد نظیر مکان شما و یا رفتارتان، بخش استاتوس را به‌صورت اتوماتیک تکمیل می‌کند! البته این قابلیت برای اجرا نیاز به تایید شما خواهد داشت.

طبق اعلام رسمی اینستاگرام، اطلاعات مربوط به مکان شما در اختیار دوستا‌ن‌تان قرار نمی‌گیرد و تنها برای مدت زمان محدودی در گوشی شما ذخیره خواهد شد.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید. نظر شما در رابطه با این پیام‌رسان چیست؟ به‌نظر شما استفاده از این اپ رابطه شما با دوستان‌ نزدیک‌تان را بیشتر از قبل خواهد کرد؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
The Verge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *