امکان استفاده از فیلتر واقعیت افزوده اینستاگرام برای خرید بهتر کاربران میسر شد

instagram 2

فیسبوک به عنوان مالک اینستاگرام مدت‌هاست که به‌صورت جدی در حال اضافه کردن ویژگی‌های جدید به این شبکه اجتماعی است. در آخرین اقدام و برای افزایش تعامل مردم با این اپلیکیشن، شاهد استفاده از فیلتر واقعیت افزوده اینستاگرام برای خرید بهتر هستیم.

در واقع این ویژگی اینستاگرام با واقعیت افزوده در ارتباط بوده و با نام Augmented Reality شناخته می‌شود. فناوری مورد اشاره چیز جدیدی نیست و تاکنون کمپانی‌های بزرگ زیادی از آن در ساخت اپلیکیشن‌های‌شان بهره گرفته‌اند.

طبق آخرین اخبار و اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت Mashable، اخیرا برخی از کمپانی‌های بزرگ که از طریق اینستاگرام محصولات خودشان را به‌فروش می‌رسانند، قادر خواهند بود تا از این ویژگی جدید نهایت استفاده را ببرند. واقعیت افزوده اینستاگرام به کاربران (یا همان مشتریان) این امکان را می‌دهد تا پیش از خرید، محصول مورد نظر را تست کنند!

قابلیت جدید اینستاگرام این امکان را به شما می‌دهد تا پیش نمایشی از ویژگی‌های محصول را ببینید و آن را بر روی چهره خود امتحان کنند. مثلا در صورتی که بخواهید یک ماتیک بخرید، می‌توانید با استفاده از این ویژگی رنگ آن را بر روی چهره خود پیش از خرید و از طریق واقعیت افزوده تست کنید و در صورتی که باب میل‌تان بود، آن را بخرید. کاربران برای استفاده می‌بایست ابتدا محصول را در یک پست تگ کرده تا پیش از افزودن به سبد خرید، پیش نمایشی از آن را بر روی چهره خود تست نمایند.

واقعیت افزوده اینستاگرام برای خرید

اینستاگرام حتی به شما امکان ذخیره تصویر و به اشتراک گذاشتن آن از طریق استوری را هم داده است؛ تا این ویژگی صرفا برای خرید، کاربردی نباشد. شما بعد از استوری کردن تصویر، می‌توانید لینک خرید آن را نیز قرار دهید تا دوستان‌تان هم بتوانند آن محصول را بخرند.

نظر شما در رابطه با فیلتر واقعیت افزوده اینستاگرام چیست؟ آیا تاکنون تجربه استفاده از این شبکه اجتماعی را داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
phonearena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *