تعداد دانلود کالاف دیوتی برای موبایل از مرز 35 میلیون بار عبور کرد!

call-of-duty-mobile-

چندی پیش شاهد عرضه رسمی بازی کالاف دیوتی برای گوشی‌های موبایل اندرویدی و آیفون‌های اپل بودیم. حالا اکتیویژن به عنوان سازنده این بازی، در کنفرانس اخیر خودش اعلام کرده که تعداد دانلود کالاف دیوتی برای موبایل رسما از مرز 35 میلیون بار نیز عبور کرده است!

تا پیش از این، خبر دانلود 20 میلیونی این بازی منتشر شده بود و حالا کالاف دیوتی توانسته با طی کردن یک روند صعودی، تنها در چند روز بیش از 35 میلیون بار دانلود شود! بد نیست بدانید که این بازی اکشن در حال حاضر جز پرمخاطب‌ترین محصولات فروشگاه نرم‌افزاری اپل با نام اپ استور در 100 کشور دنیاست! یعنی تقریبا در نیمی از کره زمین، این بازی کالاف دیوتی بوده که توانسته نگاه‌ها را به خودش جلب کند. رئیس کمپانی اکتیویژن، راب کاستیچ، در این باره گفت:

واکنش کاربران از عرضه این بازی بر روی آیفون و اندروید خارق‌العاده بوده است. هم اکنون بازی ما توانسته تا 35 میلیون دانلود را تجربه کند و در 100 کشور دنیا به عنوان پرمخاطب‌ترین محصول اپ‌استور اپل شناخته می‌شود. کالاف دیوتی موبایل تجربه بسیار خوب و جذابی را به شما ارائه می‌دهد و ما تازه اول راه هستیم. من شخصا به تیم خودم و همچنین Tencent Games بابت ساخت بازی تبریک می‌گویم. همچنین جا دارد که از هواداران نیز تشکر ویژه‌ای بکنم؛ چرا که در این راه حامی و پشتیبان ما بوده‌اند. در آینده نزدیک، آپدیت‌ها و ویژگی‌های بیشتری در انتظار بازی خواهد بود.

خبر بد برای طرفداران بازی کال آف دیوتی، این است که در حال حاضر، این بازی از کنترلرها پشتیبانی نمی‌کند! در واقع پیش‌تر شاهد این ویژگی بودیم که در حال حاضر حذف شده است، با این حال احتمال دارد که در آینده دوباره بتوان با کنترلر این بازی را تجربه کرد.

نظر شما در رابطه با رکورد دانلود کالاف دیوتی برای موبایل چیست؟ آیا شما نیز از طرفداران این سبک بازی هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
gamingbolt

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *