استوری گروهی برای اینستاگرام احتمالا به زودی عرضه می‌شود

Instagram story instagram

یکی از ویژگی‌های فیسبوک، استوری گروهی آن است. این غول شبکه‌های اجتماعی، هنوز هم به موفقیت‌های این قابلیت امیدوار بوده و قصد دارد در جدیدترین اقدام، آن را به اینستاگرام اضافه کند. البته ظاهرا استوری گروهی از فیسبوک حذف خواهد شد.

Jane Manchun Wong نام شخصی است که توانسته به کدهای استوری گروهیدر اپلیکیشن اینستاگرام دست یافته و برای نخستین بار از طریق توییتر آن را رسانه‌ای کند. استفاده از این ویژگی با انتخاب گزینه Share to Group Story امکان پذیر خواهد بود. به طور کلی، استوری گروهی برای کسانی است که قصد دارند لحظات زندگی خودشان را با گروه کوچکی از افراد و حتی کوچک‌تر از دوستان‌ نزدیک، به اشتراک بگذارند! مثلا تصور کنید که در یک مهمانی خصوصی، قصد دارید تصویر یا ویدیویی را در بستر اینستاگرام با افراد همان‌جا به اشتراک بگذارید؛ این‌جاست که استوری گروهی به دادتان خواهد رسید.

البته در حال حاضر همه چیز به صورت آزمایشی بوده و هنوز رسما موردی تایید نشده است؛ با توجه به این موضوع و همچنین حذف استوری گروهی از فیسبوک، احتمال عرضه نشدن آن برای اینستاگرام وجود دارد؛ با از نگاهی دیگر می‌توان گفت که چون استوری‌ اینستاگرام نسبت به فیسبوک، به موفقیت‌های بیشتری دست یافته‌، بعید نیست که با اضافه شدن حالت اشتراک گذاری گروهی، دستی به سر و روی آن کشیده شود!

استوری گروهی اینستاگرام

استوری اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین بخش‌های این شبکه اجتماعی عکس محور است که شاید حتی از پست‌های آن نیز بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. در حال حاضر بسیاری از طرفداران اینستاگرام در ایران، از این قابلیت به‌صورت روزانه استفاده می‌کنند. شما حتی می‌توانید اقدام به دیدن مخفیانه استوری اینستاگرام نمایید؛ یعنی حالتی که طرف مقابل، متوجه شما نشود!

نظر شما در رابطه با ویژگی‌های جدید اینستاگرام چیست؟ آیا قابلیت استوری گروهی را کاربردی می‌دانید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
engadget

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *