احتمال عرضه قابلیت دایرکت برای نسخه تحت وب اینستاگرام

instagram-direct-web2

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی عکس محور شناخته شده و این روزها تقریبا همه آن را می‌شناسند. با اینکه اینستاگرام دارای نسخه تحت وب بوده و می‌توانید از آن در دیوایس‌های مختلف بهره ببرید، اما این مورد شامل تمام ویژگی‌های آن نمی‌شود. به‌عنوان مثلا، ظاهرا قرار است که فیسبوک به عنوان مالک این شبکه، دایرکت را به مرحله جدیدتری ببرد.

اینترفیس جدید دایرکت برای اینستاگرام دسکتاپ شامل 3 بخش سایدبار، چت و تنظیمات آن می‌شود؛ دقیقا شبیه به چیزی که پیش‌تر در اپلیکیشن فیسبوک مسنجر دیده بودیم. احتمالا فیسبوک قصد دارد تا شکل یکسان و در واقع یک وجه مشترک میان اپلیکیشن‌های پیام‌رسان خودش تشکیل دهد که حالا قرعه به نام دایرکت اینستاگرام افتاده است.

خبر اضافه شدن ویژگی مذکور به این شبکه اجتماعی توسط Jane Manchun Wong افشاگر معروف توییتر تایید شده است، اما هنوز چیزی به طور رسمی مشخص نشده و یا نمی‌دانیم که چه زمانی دایرکت به نسخه تحت وب اینستاگرام خواهد آمد. با این حال، واضح است که تاخیر بسیار زیادی برای بهره بردن از این قابلیت کاربردی و محبوب در نسخه تحت وب این شبکه بوجود آمده که شاید برای خیلی‌ها خوش‌آیند نباشد. به هر حال امیدواریم که به‌زودی بتوانیم از طریق دسکتاپ به دایرکت دسترسی داشته باشیم.

دایرکت برای وب اینستاگرام دسکتاپ

مورد بعدی، مربوط به عدم امکان آپلود تصاویر در نسخه تحت وب اینستاگرام است. مسلما این یک برنامه از پیش مشخص شده بوده تا همه به استفاده از نسخه اصلی اپلیکیشن اینستاگرام برای اندروید و آیفون روی بیاورند. خیلی بعید به نظر می‌رسد؛ اما امیدواریم که بتوانیم در آپدیت جدید و با اضافه شدن دایرکت به اینستاگرام دسکتاپ، اجازه آپلود تصاویر نیز صادر شود!

نظر شما در رابطه با دایرکت اینستاگرام چیست؟ آیا شما از نسخه تحت وب این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
mspoweruser

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *