Mario Kart Tour لقب محبوب‌ترین بازی نینتندو بر روی موبایل را از آن خود کرد

nintendo popular mobile game (2)

اگر اخبار بازی را دنبال کرده‌ باشید، حتما می‌دانید که چندی پیش نینتندو بازی Mario Kart Tour را برای موبایل به صورت رسمی عرضه کرد. اکنون آمار و اطلاعات جالبی از این بازی جذاب منتشر شده که رسما آن را به محبوب‌ترین بازی نینتندو بر روی موبایل تبدیل کرده است.

نینتندو مدتی هست که به صورت جدی وارد دنیای موبایل شده و اکثر عنوان‌های محبوب خودش را برای گوشی‌های هوشمند در هر دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه می‌کند. حالا ظاهرا Mario Kart Tour توانسته در هفته نخست عرضه خود، بیش از 90 میلیون بار دانلود شود که این یک رکورد برای نینتندو به شمار می‌رود. این آمار توسط سنسور تاور و در قالب یک عکس منتشر شده که به‌طور کلی عملکرد بازی‌های نینتندو بر روی موبایل را به نمایش می‌گذارد.

محبوب‌ترین بازی نینتندو بر روی موبایل

در تصویر بالا شاهد آمار دانلود بازی‌های موبایل این کمپانی صاحب نام در هفته نخست عرضه آن‌ها هستیم. همانطور که ملاحصه می‌کنید، بازی Mario Kart Tour توانسته با اختلافی بسیار زیاد در رتبه نخست قرار بگیرد. در رتبه دوم، بازی Animal Crossing: Pocket Camp را با 14.3 میلیون دانلود در هفته نسخه عرضه می‌بینیم و Super Mario Run با اختلافی اندک در رده بعدی قرار گرفته است.

ضعیف‌ترین آمار نیز به بازی Dragalia Lost نینتندو روی موبایل مربوط می‌شود که حتی نتوانسته به یک میلیون دانلود در هفته اول عرضه خودش دست یابد. به نظر می‌رسد که سیاست‌های نینتندو کمی تغییر کرده و این برند خوش‌نام دنیای بازی به مرور زمان توانسته جای پای خودش را در بازار موبایل پیدا کند؛ چرا که اختلاف میزان دانلود بازی جدید آن‌ها روی موبایل، تقریبا ۹۰ برابر بازی‌های نخستین است!

نظر شما در رابطه با محبوب‌ترین بازی نینتندو بر روی موبایل چیست؟ آیا تاکنون Mario Kart Tour را روی گوشی اندروید یا آیفون خود تجربه کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Eurogamer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *