پردرآمدترین اکانت اینستاگرام متعلق به چه کسی است؟!

instagram-dollar

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی عکس محور است که این روزها در دنیا و به خصوص کشور ما به محبوبیت بسیاری دست یافته تا جایی که اکثر افراد تقریبا روزی نیست که اینستاگرام خودشان را چک نکنند! این محبوبیت بالا موجب شده تا این شبکه به مکانی برای کسب درآمد تبدیل شود. در همین راستا یکی از کمپانی‌های معتبر، نام پردرآمدترین اکانت اینستاگرام را فاش کرده است.

بر اساس تحقیقی از کمپانی Hopper HQHopper HQ کریستیانو رونالدو، فوتبالیست پرتغالی باشگاه یوونتوس و یکی از بهترین بازیکنان دنیا، صاحب پردرامدترین اکانت اینستاگرام است. پیج رونالدو با 186 میلیون فالوور، بیشتر از هر شخص دیگری در این شبکه اجتماعی دنبال کننده دارد و حالا مشخص شده که پردآمدترین پیج اینستاگرام هم هست! رونالدو برای کسب این مقام رقبای بسیاری را از پیش رو برداشته و بالاتر از همه هنرپیشه‌های هالیوودی و سلبریتی‌ها در صدر قرار گرفته است.

این فوتبالیست تراز اول دنیا، بابت انتشار هر پست تبلیغاتی در پیج خودش چیزی نزدیک به یک میلیون دلار می‌گیرد! این در حالی است که درآمد رونالدو به‌صورت سالیانه از طریق باشگاه خودش، در حدود 34 میلیون دلار است. یعنی اگر او سالیانه 34 پست تبلیغاتی در پیجش منتشر نماید، دیگر نیازی نیست برای کسب درآمد، فوتبال بازی کند!

در این تحقیق نام برخی فوتبالیست‌های تاپ دنیا نیز آورده شده که از میان آن‌ها می‌توان به لیونل مسی اشاره کرد. مسی سال گذشته نزدیک به ۲۳ میلیون دلار از پیج اینستاگرامش درآمد کسب کرده و بابت انتشار هر پست تبلیغاتی تقریبا 700 هزار دلار دریافت می‌کند. پیج‌های رسمی دیوید بکام، نیمار و زلاتان ابراهیموویچ نیز به ترتیب با درآمد 10، 7 و 4 میلیون دلاری در سال گذشته جز 10 اکانت پردرآمد اینستاگرام بوده‌اند.

نظر شما در رابطه با پردرآمدترین اکانت اینستاگرام چیست؟ آیا شما با تبلیغات گسترده سلبریتی‌ها در این شبکه اجتماعی موافق هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *