قابلیت جدید اینستاگرام در رابطه با پیشنهاد افراد برای آنفالو کردن

instagram unfollow (2)

فیسبوک به عنوان مالک اینستاگرام مدتی می‌شود که قابلیت‌های جدیدی را به این شبکه اجتماعی اضافه می‌کند. بعد از خبرهایی در رابطه با اضافه شدن دایرکت به نسخه تحت وب و دارک مود به اینستاگرام، حالا نوبت به پیشنهاد افراد برای آنفالو رسیده است. در واقع قرار است بخش فالو و آنفالو در اینستاگرام دست خوش تغییرات مثبتی شده و کاربردی‌تر شود.

Manchun Wong نام محققی است که توانسته به اطلاعاتی در رابطه با این ویژگی جدید دست یابد. این یعنی اینستاگرام در حال تست قابلیت پیشنهاد افراد برای آنفالو است. قابلیت مذکور صفحاتی را که توسط شما دنبال می‌شوند، چک می‌کند و در نهایت آن‌ها را در دسته‌بندی‌های مختلف قرار می‌دهد تا شما کنترل بیشتری بر روی‌شان داشته باشید و بتوانید آن‌ها را بهتر مدیریت کنید.

طبق اسکرین شاتی که از این ویژگی منتشر شده، ظاهرا قرار است صفحات دنبال شده توسط شما از لحاظ میزان تعامل و نوع محتوای ارائه شده تفکیک شوند. مثلا تمام کاربران و یا صفحاتی که با آن‌ها در ۳ ماه گذشته تعاملی نداشته‌اید (یعنی پست‌ها را لایک نکرده و یا استوری‌های‌شان را ندیده‌اید) در یک دسته‌ قرار می‌گیرند. در نتیجه شما به راحتی می‌توانید پیج‌های این دسته را که اضافی هستند، آنفالو کنید. برخی دیگر از پیج‌ها نیز در دسته‌های مختلفی همچون هنری و یا سفر و گشت و گذار قرار می‌گیرند تا بتوانید یک نمای کلی از پیج‌هایی که فالو کرده‌اید، داشته باشید.

پیشنهاد افراد برای آنفالو کردن در اینستاگرام

مسلما اگر فید اینستاگرام شما شلوغ است و پیج‌های زیادی را فالو کرده‌اید، این قابلیت به دادتان می‌رسد؛ چرا که می‌توانید پیج‌های اضافی را پیدا و از همان صفحه دسته بندی نیز آن‌ها را آنفالو کنید.

ویژگی مورد اشاره در حال تست بوده و هنوز چیزی به‌صورت رسمی از سوی اینستاگرام منتشر نشده است. با این حال Manchun Wong پیش‌تر نیز بسیاری از قابلیت‌های اینستاگرام را از قبل پیش‌بینی کرده بود و می‌توان به صحبت‌هایش اعتماد کرد.

نظر شما در رابطه با پینشهاد افراد برای آنفالو در اینستاگرام چیست؟ آیا شما نیز از جمله کسانی هستید که تعداد فالووینگ‌هایشان سر به فلک کشیده است؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
Engadget

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *