بازی Bad North برای اندروید و آیفون رسما معرفی شد

Bad North ios android

بازی Bad North برای اندروید و آیفون عرضه شد تا بتواند موفقیت‌های خوب خودش در کنسول‌های بازی را برای دنیای موبایل‌ها نیز تکرار کند. این بازی استراتژیک شکل و شمایل متفاوت‌تری نسبت به سایر بازی‌های این سبک داشته و می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

ظاهر بازی پر از رنگ و لعاب بوده و حس خاصی دارد و در ابتدا گمان می‌کنید که با یک بازی هنری و آرام سروکار دارید؛ اما خیلی زود روی خشونت‌بار بازی خودش را نشان می‌دهد. در بازی Bad North شما می‌بایست جزیره تحت کنترل‌تان را در مقابل حمله وایکینگ‌ها در امان نگه دارید. تمام موقعیت‌ها و اتفاقات بازی توسط Procedurally Generated پردازش می‌شود و همین مورد موجب شده تا شاهد محتوای تکراری کمتری در آن باشیم.

شما باید با استفاده از هوش خود، مدام موقعیت سربازان تیر و کمان‌دار برای زدن اهداف دورتر و سربازان شمشیر به دست را برای وایکنیگ‌های نزدیک به خودتان تغییر دهید تا از جزیره در مقابل حملات دفاع کرده باشید.

بازی Bad North برای اندروید و ایفون در نسخه Jotunn Edition عرضه می‌شود؛ یعنی همان نسخه‌ای که سال گذشته برای کنسول‌های بازی منتشر شده بود. در واقع این نسخه دسترسی به بازی را راحت‌تر کرده و بخش استراتژیک آن را با محتوای بیشتری به نمایش می‌گذارد.

شما می‌توانید فرمانده خودتان را از میان گزینه‌های موجود برگزینید تا هر کدام بتوانند با ویژگی‌های شخصی منحصر به فرد، به کمک شما در بازی بیایند. این بازی همچنین شامل چک‌پوینت‌های جدید، نوعی دشمن متفاوت و سیستم Meta-Progression هم هست که به شما امکان می‌دهد تا بعد از پیدا کردن برخی آیتم‌ها در طول بازی بتوانید از آن‌ها در کمپین‌های آینده نیز استفاده کنید. سازنده تصمیم گرفته تا برای افزایش جذابیت بازی، یک حالت بسیار سخت را برای بازیکنان فصلی در دل Bad North بگنجاند.

نظر شما در رابطه با بازی Bad North: Jotunn Edition جیست؟ آیا به بازی‌های استراتژیک علاقه‌مند هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

  • دانلود بازی Bad North برای اندروید
    دریافت
  • منبع :
    eurogamerE

    ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *