امکان ساختن ویدئوهای سریالی در IGTV اینستاگرام میسر شد

instagram IGTV_series1

فیسبوک به‌عنوان مالک اینستاگرام مدام در حال آپدیت این شبکه اجتماعی بوده و تقریبا هر چند روز یک‌بار ویژگی جدیدی را به آن اضافه می‌کند. البته این موارد خیلی نو و جدید هم نیستند و شاید خیلی از آن‌ها را پیش‌تر در برخی اپلیکیشن‌های دیگر نظیر اسنپ‌چت دیده باشید. در آخرین اقدام، امکان ساختن ویدئوهای سریالی در IGTV اینستاگرام فراهم شده که باز هم یک کپی از اسنپ‌چت به شمار می‌رود.

Snap Originals نام ویژگی مشابهی در اسنپ‌چت است که شامل برخی از محتواهای نمایشی، مستندها، سریال‌های جوان‌پسند و… می‌شود که این روزها توانسته تا خودش را در دل مردم جا کند و به محبوبیت بالایی برسد. حالا اینستاگرام قصد دارد با اضافه کردن یک ویژگی مشابه، کاربران را به تماشای محتوای دنباله‌دار در بخش IGTV سوق دهد.

به کمک این قابلیت که از آن با نام Series یاد می‌شود، کاربران می‌توانند اقدام به برندسازی کرده و مخاطبان را به مشاهده ادامه ویدئوها تشویق نمایند. مخاطبان نیز به لطف برچسب‌های اختصاصی در نظر گرفته شده برای این نوع ویدئوها، می‌توانند ویدئوهای سریالی در IGTV را دنبال کرده تا توسط نوتیفیکیشن از وجود قسمت جدید مطلع شوند.

قابلیت Series ساختن ویدئوهای سریالی در IGTV اینستاگرام

کار کردن با قابلیت Series در اینستاگرام بسیار ساده بوده و کافی‌ست تا هنگام آپلود ویدئو و در صفحه مربوط به عنوان و توضحات، گزینه Add to Series را بزنید. مسلما محتوای دسته‌بندی شده مخاطبان را در رسیدن به ویدیو دل‌خواه‌شان یاری می‌کند. شاید بتواند ویژگی جدید اینستاگرام را چیزی شبیه به پلی‌لیست‌های یوتیوب دانست.

از آن‌جایی که ویدیوهای IGTV اکنون به راحتی در پست‌های پیج و یا حتی در اکسپلور دیده می‌شوند. می‌توان امید زیادی به دیده شدن قابلیت Series داشت. نظر شما در رابطه با انتشار پست‌های دنباله‌دار در اینستاگرام چیست؟ آیا تاکنون از ویدئوهای بلند در بخش IGTV این شبکه عکس‌محور استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *