معرفی بازی Train Taxi برای اندروید و آیفون: سفرهای مهیج!

Train Taxi

بازی Train Taxi محصول اعجاب‌آور دیگری از کمپانی SayGames در سبک پرطرفدار پازل بوده که در ژانویه سال 2019 به دنیای گیم‌های موبایلی عرضه شده است. این بازی توانسته با ارائه گیم‌پلی سرگرم‌کننده و منحصربه‌فرد سروصدای زیادی میان گیمرها برپا کند و در مدت زمان کوتاهی میزان 10 میلیون دانلود را در گوگل‌پلی به خود اختصاص دهد! با کاوشا همراه باشید تا باهم به معرفی یکی از موفق‌ترین بازی‌های عرصه گیمینگ بپردازیم.

بازی Train Taxi

شما در بازی Train Taxi وظیفه دارید که تمامی مسافرانی را که در مسیرتان قرار دارند، سوار بر قطار خود کنید. مسیر شما شامل ایستگاه‌های متعددی بوده که قطار در آن محل‌ها می‌ایستد تا شما بتوانید جهت حرکت خود را انتخاب کنید؛ مسیر حرکت، شامل پیچ و خم‌های فراوانی بوده که شما را وادار می‌کند که در انتخاب جهت، بیشتر دقت نمایید، زیرا در غیر این صورت ممکن است هم‌چون یک مار که بدن خود را گزیده، تصادف کنید و بازی را ببازید. ممکن است در ابتدا با خود فکر کنید که برنده‌شدن در مراحل بازی چقدر راحت و بی‌دردسر است، اما پس از پیش‌روی در گیم و پشت‌‌سر گذاشتن لول‌های مختلف، متوجه می‌شوید که کمپانی سازنده مقدار درجه سختی مراحل بازی را به صورت شیبی ملایم طراحی کرده تا مخاطبان با تغییرات ناگهانی مواجه نشوند. توجه داشته باشید که طول قطار و تعداد واگن‌های آن، به تعداد مسافرانی که سوار می‌کنید، وابسته است؛ در نتیجه در ابتدای شروع بازی، قطار شما فاقد واگن‌های مسافربری بوده و در انتهای سفر نیز شامل واگن‌های متعددی خواهد بود.

دانلود بازی اندروید
روش هدایت قطار بسیار ساده بوده و تنها کافیست هنگامی که به ایستگاه‌های درون مسیر رسیدید، انگشت‌تان را بر روی صفحه تلفن‌همراه قرار داده و آن را به صورت افقی و یا عمودی، به جهت‌های مختلف بکشید. اسکین‌های فراوان و بسیار جذابی نیز برای قطارها موجود هستند که بعضی از آن‌ها را می‌توانید از طریق الماس‌ها و سکه‌های درون بازی خریداری کرده و دسته‌ای دیگر را نیز با خرید اشتراک ویژه بازی در دسترس خود قرار دهید. شما می‌توانید از طریق آیکن Gem Machine سکه‌های خود را به الماس تبدیل کنید!

بازی Train Taxi برای ایفون
بیایید تا باهم جنبه‌های مثبت و منفی این گیم محبوب را مرور کنیم:
■ نکات مثبت
گیم‌پلی روان و سرگرم‌کننده
گیم‌پلی آفلاین
تعداد فراوان مراحل بازی
گرافیک چشم‌نواز
صداپردازی قوی
اسکین‌های فراوان و شکیل
■ نکات منفی
تبلیغات آزاردهنده
فاقد مودهای جانبی
طراحی‌نکردن موانع مختلف توسط کمپانی سازنده که ممکن است باعث جذاب‌ترشدن روند بازی شوند

بازی Train Taxi برای اندروید و آی‌اواس در دسترس بوده و حجم آن نیز به ترتیب، برای هرکدام، مقدار 33 و 222 مگابایت است و شما می‌توانید آن را به صورت کاملا رایگان دانلود کرده و از شرکت در سفرهای مهیج لذت ببرید.

بازی Train Taxi برای اندروید

  • دانلود بازی Train Taxi برای اندروید
    دریافت
  • دانلود بازی Train Taxi برای iOS
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *