نسخه جدید آیگپ برای گوشی‌های اندرویدی به‌صورت رسمی معرفی شد

New-Version-Android igap

آیگپ به عنوان یک پیام‌رسان ایرانی، مدتی هست که فعالیت خودش را به صورت رسمی آغاز کرده و توانسته در مدت کوتاهی، نظر بسیاری از کاربران را به خودش جلب کند. البته فیلتر شدن تلگرام و حذف تلگرام طلایی از گوگل پلی نیز کمک زیادی به افزایش مخاطبان این پیام‌رسان کرده‌اند. حالا تیم سازنده این اپلیکیشن جذاب، تصمیم گرفته تا نسخه جدید آیگپ را برای سیستم عامل اندروید عرضه کند. این نسخه، شامل ویژگی‌های متفاوتی بوده و حتی از لحاظ کارایی و عملکرد نیز در سطح بالاتری نسبت به نسخه‌های قبلی قرار می‌گیرد و می‌توان گفت که با یک آپدیت همه جانبه طرف هستیم.

نسخه ۲.۰.۶ آیگپ به کاربران کمک می‌کند تا با استفاده از قابلیت استعلام و پرداخت، بتوانند که قبوض برق را دریافت و حتی پرداخت کنند. به همین راحتی قبض کاغذی برق حذف شده و جدای از صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حتی کاهش مصرف کاغذ، آن کاربر می‌تواند همیشه از مبلغ قبض برق به راحتی چند کلیک مطلع شود.

آیگپ برای افزایش بهره‌وری نسخه جدید، از نظرات و پیشنهادات کاربران نهایت استفاده را برده است. بهبودهایی در عملکرد بخش به اشتراک گذاری، مدیریت بهتر گروه‌ و کانال‌ها، آپدیت‌ عملکرد بخش گفتگوها، ارتقا عملکرد ویژگی دعوت از دوستان، افزایش کارایی قابلیت‌های حذف پیام از گروه‌ و کانال، افزایش امنیت آیگپ و ارتقا صفحه حریم خصوص کاربران، تنها برخی از بهبودهای موجود در این نسخه است.

از جمله ویژگی‌های جدید اضافه شده به آیگپ، می‌توان به به‌روزرسانی زبان فرانسه، ارسال مستقیم ایمیل‌ها، انتخاب رنگ‌بندی‌های بیشتر، اضافه شدن زبان روسی، تغییر تاریخ پیام‌ها متناسب با زبان انتخابی توسط کاربر، امکان کپی کردن ایمیل و یا لینک‌ها در بیوگرافی و یا حتی گفتگوها اشاره داشت.

نظر شما در رابطه با نسخه جدید آیگپ برای اندروید چیست؟ آیا تاکنون از این پیام‌رسان ایرانی استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

 

منبع :
igap

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *