باشگاه حرفه‌ای‌های تپسی با هدف ارائه خدمات بیشتر به رانندگان آغاز به‌کار کرد

tap30 pro club

تپسی برای ارائه خدمات بیشتر رفاهی، آموزشی و درمانی به رانندگان خودش، اقدام به تاسیس باشگاه رانندگان نمود. در واقع باشگاه حرفه‌ای‌های تپسی مدتی هست که فعالیت خودش را شروع کرده و در آن توجه بیشتری به رانندگان حرفه‌ای و برتر می‌شود.

این باشگاه در حال حاضر مراحل ابتدایی خودش را می‌گذراند و اکنون برای رانندگان تهرانی فعال است اما به‌زودی راهی سایر شهرهای کشور خواهد شد تا تمام رانندگان برتر این تاکسی اینترنتی، بتوانند از خدمات بیشتری بهره‌مند شوند. جالب است بدانید که خدمات تپسی حتی شامل موارد تخصصی مربوط به خودرو رانندگان نیز می‌شود.

روش کار به این صورت است که رانندگانی که میانگین امتیاز آن‌ها از ۹ بیشتر باشد، وارد باشگاه حرفه‌ای‌های تپسی شده و متناسب با نوع و میزان فعالیت‌شان در ۳ دسته‌بندی طلایی، نقره‌ای و برنزی قرار می‌گیرند. مسلما نوع خدمات ارائه شده متناسب با سطحی بوده که هر راننده در آن قرار گرفته است.

در فاز اول این طرح، تپسی به برترین رانندگان خودش روغن موتور رایگان اهدا کرد و حتی تخفیف‌هایی برای خرید انواع قطعات خودرو نظیر لاستیک، باتری، شمع و لنت در نظر گرفت. تپسی برای بازدهی بیشتر و ارایه خدمات بهتر اقدام به نظرسنجی کرده و خدمات خودش را متناسب با نظرات ارائه شده تنظیم کرده است. به‌صورت کلی این خدمات شامل تسهیلات بانکی، خدمات مربوط به سلامت، سبک زندگی همچون تفریح و ورزش و انواع بیمه‌ها می‌شود.

در واقع هدف باشگاه حرفه‌ای‌های تپسی جلب بیشترین رضایت رانندگان است که در نهایت منجر به افزایش کیفیت خدمت‌رسانی این مجموعه خواهد شد. تمام این آپشن‌های ارائه شده در کنار ویژگی‌های بیشتر در اپلیکیشن تپسی است.

این تاکسی اینترنتی، پیش‌تر نیز ویژگی‌های جالبی را همچون بورسیه برای رانندگان خودش در نظر گرفته بود تا بتواند در رقابت با سایر سرویس‌های این‌چنینی نظیر اسنپ پیروز شود.

نظر شما در رابطه با تپسی چیست؟ آیا شما نیز از جمله رانندگان برتر این تاکسی اینترنتی هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Tap30

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *