معرفی بازی Bottle Flip 3D برای اندروید و آیفون؛ چالش بطری پیشرفته!

Bottle Flip 3D

 

بازی Bottle Flip 3D اثری خارق‌العاده از دسته گیم‌های آرکیدی بوده که در سال 2019 توسط کمپانی Tastypill برای پلتفرم‌های اندروید و iOS عرضه گردیده است. بدون شک این بازی شگفت‌انگیز یکی از موفق‌ترین و بهترین محصولات عرصه گیمینگ محسوب می‌شود؛ Bottle Flip توانسته در مدت بسیار کوتاهی در گوگل‌پلی، رکورد 50 میلیون دانلود را به نام خود به ثبت برساند! با کاوشا همراه باشید تا با این گیم بی‌نظیر بیشتر آشنا شویم.
بازی Bottle Flip 3D برای اندروید بطری سه بعدی
کمپانی سازنده این بازی با الهام‌گرفتن از چالش بطری که سروصدای فراوانی را میان مردم و شبکه‌های اجتماعی کرده بود، توانسته محصولی خاص را طراحی نماید که مخاطبانش را به خوبی شیفته خود کرده است. در این گیم شما وظیفه حرکت دادن بطری‌ها را بر عهده دارید؛ باید بدانید که بطری را با پریدن جابجا خواهید نمود و در صورتی که در فاصله نقطه شروع تا خط پایان، بطری به زمین بی‌افتد، بازی را باخته‌اید. گیم دارای دو مود تحت عنوان‌های “‌Go outside” و “Go inside” بوده که طراحی محیط بازی در هر مورد متفاوت است. تلفیق این دو مود، تصویر یک خانه و حیاط آن را به شما نشان خواهد داد؛ مود inside نشانگر درون خانه و مود outside نشانگر حیاط پشتی آن است. به گونه‌ای می‌توان گفت که شما در محیط‌هایی به شکل خانه و طبیعت، به چالش کشیده خواهید شد!
برای پریدن بطری تنها کافیست بر روی صفحه تلفن همراه خود ضربه بزنید؛ در صورتی که یکبار این کار را انجام دهید، یک پَرِش و اگر دوبار بر روی صفحه ضربه بزنید دو پَرِش حاصل کار شما خواهد بود. به محض اینکه بطری کوچک‌ترین برخوردی را با اجزای محیط بازی داشته باشد، می‌توانید دوباره پریدن را آغاز نمایید. در گیم، بطری‌هایی با شکل‌های متنوع وجود دارند که شما می‌توانید آن‌ها را با استفاده از الماس‌های درون بازی خریداری نمایید.

دانلود بازی Bottle Flip 3D برای اندروید و ایفون
نکات مثبت و منفی Bottle Flip را باهم مرور می‌کنیم:

نکات مثبت
توجه بالای کمپانی سازنده به طراحی محیط بازی و افکت‌های تصویری
وجود اسکین‌های متنوع برای بطری‌ها
صداپردازی قوی
گیم‌پلی آفلاین
تنوع فراوان مراحل بازی

نکات منفی
گرافیک نه‌چندان قوی
تبلیغات آزاردهنده
فاقد مود بی‌پایان (Endless Mode)
کوتاه‌بودن مراحل بازی

حجم بازی Bottle Flip 3D برای اندروید 39 و برای سیستم عامل آی‌اواس مقدار 245 مگابایت است و شما می‌توانید آن را به راحتی دانلود کرده و از چالش بطری پیشرفته لذت ببرید.

بازی Bottle Flip 3D برای اندروید

 

  • دانلود بازی Bottle Flip 3D برای اندروید
    دریافت
  • دانلود بازی Bottle Flip 3D برای iOS
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *