معرفی بازی House Paint برای اندروید و آیفون؛ رنگ‌آمیزی خانه‌های جادویی!

House Paint

بازی House Paint یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین محصولات سبک پازل است؛ این اثر بی‌نظیر در سال 2019 عرضه گردیده و در این بازه‌ زمانی مقدار 50 میلیون دانلود در گوگل‌پلی را به خود اختصاص داده که این رقم رکوردی شگفت‌انگیز برای این سازه کمپانی Say Games محسوب می‌شود. با کاوشا و معرفی بازی House Paint همراه باشید.
در این گیم شما باید به رنگ‌کردن خانه‌های مختلف از زوایای متفاوت بپردازید؛ یعنی در هر لول، 3 یا 4 طرف از نمای ساختمان را رنگ بزنید. شاید انجام‌دادن این کار در ابتدا برای‌تان آسان تلقی شود اما هرچه بیشتر مراحل بازی را پشت سر می‌گذارید، درخواهید یافت که روند پیروزی بسیار دشوارتر خواهد شد و بازی شما را بیشتر به چالش می‌کشد. در House Paint شما این توانایی را دارید که شهر خود را بسازید! با استفاده از الماس های درون بازی و مراجعه به بخش MY CITY، زمین‌هایی را خریداری نموده، در آن‌ها ساختمان‌های زیبایی بنا کنید و به ارتقادادن آن‌ها مشغول شوید.
بازی House Paint
ابزارهایی درون صفحه قرار دارند که شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید ساختمان را رنگ کنید؛ این ابزارها که در اشکال مختلف در دسترس شما قرار دارند، پس از حرکت‌کردن، رد رنگی را از خود به‌جای می‌گذارند؛ برای حرکت دادن آن‌ها تنها کافیست انگشت خود را بر روی صفحه موبایل قرار داده و آن را به صورت افقی و عمودی بکشید. اسکین‌های بازی را می‌توانید از طریق تکمیل‌کردن مراحل Epic بازی بدست آورید؛ توجه داشته باشید که ممکن است با وجود تکمیل‌نمودن مراحل حماسی گیم، اسکینی به شما تعلق نگیرد و تنها تعدادی الماس را به عنوان جایزه دریافت نمایید. رمز موفقیت در این محصول اعجاب‌آور، دقت بالا و اتکا به هوش فردی خودتان است.
دانلود بازی House Paint برای ایفون
نکات مثبت و منفی این گیم ناب را باهم مرور خواهیم کرد:

نکات مثبت
محیط جذاب بازی
صداپردازی فان و باحال
گرافیک مطلوب
گیم‌پلی سرگرم‌کننده
تعداد فراوان مراحل بازی
گیم‌پلی آفلاین

نکات منفی
تبلیغات آزاردهنده
محدودبودن مراحل
کوتاه‌بودن لول‌های بازی
تک‌بعدی‌بودن گیم‌پلی

حجم بازی House Paint برای اندروید 34 و برای سیستم‌عامل iOS مقدار 229 مگابایت است و شما می‌توانید آن را به صورت کاملا رایگان دانلود کرده و از رنگ‌آمیزی خانه‌های لوکس لذت ببرید.

بازی house paint رنگ امیزی خانه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *