به زودی شاهد قابلیت دنبال کردن موضوع در توییتر خواهیم بود

twitter Topics

به‌زودی شاهد قابلیت دنبال کردن موضوع در توییتر خواهیم بود. در واقع این ویژگی به شما کمک می‌کند که بدون دنبال کردن اکانت توییت‌کننده، یک موضوع خاص را دنبال کنید و مطالب مربوط به آن را در فید خودتان ببینید.

قابلیت Topics به شما اجازه می‌دهد که ۳۰۰ موضوع مختلف ورزشی، سرگرمی و یا در زمینه گیمینگ را دنبال کنید. مدیران این شبکه امیدوارند که با اضافه کردن قابلیت دنبال کردن موضوعات، تجربه جدیدی را در اختیار کاربران تازه وارد بگذارند و به آن دسته از کاربران حرفه‌ای نیز کمک کنند تا راحت‌تر از همیشه چت و اکانت‌ها را بیابند.

قابلیت دنبال کردن موضوع در توییتر به همه این امکان را می‌دهد که از اخبار و توییت‌های مربوط به موضوع مورد علاقه خودشان مطلع شوند. راب بیشاپ، به‌عنوان مدیر تیم Topics توییتر، در رابطه با این قابلیت می‌گوید:

ما می‌دانیم که یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده افراد از توییتر، مطلع شدن از اخبار موضوعات مورد علاقه است. اما انجام این کار در توییتر به صورت روزانه کاری بسیار سخت خواهد بود.

وی افزود که در آینده نزدیک موضوعات خاص بیشتری برای دنبال کردن به توییتر اضافه شده و توجه بیشتری به موضوعات محبوب در سطح بین‌المللی می‌شود. همچنین آن‌ها به دنبال ویژگی Mute کردن موضوعات دنبال شده نیز هستند تا کاربران بتوانند کنترل بیشتری بر روی آن داشته باشند. بیشاپ همچنین گفت که تیم Topics توییتر به دنبال یک ویژگی خاص است تا کاربران توسط آن بتوانند توییت خودشان را در یک موضوع مشخص به‌نمایش در آورند.

به طور کلی این ویژگی تقریبا چیزی شبیه به دنبال کردن هشتگ در اینستاگرام است که مدت‌ها پیش به این شبکه اجتماعی افزوده شده بود.  نظر شما در رابطه با قابلیت Topics چیست؟ آیا شما نیز از جمله طرفداران این شبکه اجتماعی متفاوت هستید؟! نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
The Verge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *