ابزار Reels اینستاگرام برای ویرایش ویدیو در استوری مورد آزمایش قرار گرفت

Instagram-Reels

فیسبوک به دنبال افزایش کارایی اینستاگرام بوده و تاکنون روش‌های متفاوتی را امتحان کرده است. در آخرین اقدام نیز شاهد اضافه شدن یک ویژگی جالب برای ویرایش ویدیو هستیم. ابزار Reels اینستاگرام هم اکنون در برزیل برای استفاده کاربران در دسترس قرار گرفته است.

تیک تاک یک شبکه اجتماعی ویدیو محور بوده که کاربران آن می‌توانند توسط ویژگی خاصی ویدیوها را با یک موزیک پس‌زمینه با دیگران به اشتراک بگذارند. اینستاگرام نیز که مدتی به کپی‌برداری از اسنپ چت مشغول بود، حالا قصد دارد این ویژگی جذاب را نیز از تیک‌ تاک کپی کند! این ابزار که با نام Reels شناخته می‌شود، برای کاربران اندروید و iOS اینستاگرام در دسترس بوده و می‌توان با آن ویدیوهای متفاوتی را استوری کرد.

ویژگی مورد اشاره فعلا در حال تست در کشور برزیل بوده و هنوز خبری مبنی بر انتشار گسترده آن منتشر نشده است. با این حال، در صورت استقبال مناسب، احتمالا همه کاربران اینستاگرام می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

کاربرد اصلی ابزار Reels ضبط ویدیو ۱۵ ثانیه‌ای، تغییر سرعت پخش، اضافه کردن موزیک به پس زمینه آن و سپس به اشتراک گذاشتن خروجی کار در استوری است. شما توسط Reels می‌توانید حتی از صدای ویدیوهای دیگر نیز به عنوان پس‌زمینه ویدیو جدیدتان استفاده کنید!

این ویژگی در کنار دو ابزار محبوب بومرنگ و سوپر زوم در اینستاگرام قرار گرفته و شامل بخش‌هایی خاص برای تنظیم ساده‌تر ویدیو هم می‌شود. احتمالا اینستاگرام قصد دارد با اضافه کردن این ویژگی به اپلیکیشن خود نظر کاربران تیک تاک را به خودش جلب کند.

در کنار این مورد، اینستاگرام به‌دنبال یک ابزار دیگر برای ویرایش ویدیوها هم هست. Scenes در واقع ابزاری برای اضافه کردن ویژگی‌های واقعیت افزوده و همچنین تنظیم سرعت ویدیو بوده که به‌طور کلی حال و هوای ویدیو شما را متفاوت می‌کند.

نظر شما در رابطه با ابزار Reels اینستاگرام چیست؟ آیا شما نیز از قابلیت‌های بی‌شمار این شبکه اجتماعی محبوب استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
Engadget

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *