ویژگی‌های جدید واتساپ به‌زودی به این پیام‌رسان اضافه خواهند شد

whatsapp-pti

هم اکنون نسخه بتا واتس‌اپ در دسترس بوده و با نگاهی به آن می‌توان گفت که ویژگی‌های جدید واتساپ در راه هستند و به‌زودی شاهد تغییرات زیادی در این پیام‌رسان خواهیم بود.

فیسبوک به عنوان مالک واتساپ، همیشه تغییرات جدید را پیش از عرضه رسمی به نسخه بتا اضافه می‌کند تا بازخوردهای کاربران را ببیند و نواقص را برطرف سازد. در همین راستا نسخه بتا جدیدی از واتساپ در دسترس قرار گرفته است.

این نسخه بتا از طریق TestFlight Beta Program منتشر شده و نسخه فعلی این اپلیکیشن را به ۲.۱۹.۳۳۲ ارتقا خواهد داد. طبق اظهارات منبع این مطلب، صفحه Splash با طراحی جدیدی عرضه خواهد شد. این صفحه در واقع همان بخش “درباره ما” در اپلیکیشن واتساپ است که لوگو این پیام‌رسان و برخی اطلاعات دیگر مربوط به آن را شامل می‌شود. نکته جالب اینکه در این بخش به فیسبوک، به عنوان صاحب این پیام‌رسان نیز اشاره شده است.

در نسخه جدید، برخی آیکون‌ها نظیر Read Receipt نیز بازطراحی شده‌اند. این آیکون که در واقع همان تیک مربوط به خوانده شدن پیام توسط طرف مقابل است، هم اکنون روشن‌تر و برجسته‌تر از نسخه قبلی دیده می‌شود. در این نسخه قابلیت‌های بیشتری نظیر اتصال چندین دستگاه به یک اکانت نیز دیده می‌شود. در این صورت می‌توانید با استفاده از کد ارسال شده به واتساپ، دستگاه‌های دیگر را برای بهره‌مندی از اکانت خودتان فعال کنید. درضمن، در صورتی که کسی قصد استفاده از اکانت شما را داشته باشد، واتساپ این موضوع را به اطلاع شما خواهد رساند. این مورد تقریبا چیزی است که هم‌اکنون در تلگرام شاهد استفاده از آن هستیم.

ویژگی‌های جدید واتساپ به همین‌ها ختم نمی‌شود و حتی لوگو انتخابی جدید نیز در راه این پیام‌رسان است. این لوگو، در زمانی که کسی شما را بلاک کرده باشد و یا عکسی برای پروفایل خودتان انتخاب نکرده باشید، به نمایش گذاشته می‌شود. واتساپ برخی قابلیت‌ها را نیز برای کنترل بهتر بر روی افراد بلاک شده در نظر گرفته که به‌زودی شاهد اعمال آن‌ها خواهیم بود.

نظر شما در رابطه با ویژگی‌های جدید واتساپ چیست؟ آیا شما نیز از جمله کاربران این پیام‌رسان هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آن‌که یکی از حرفه‌ای‌های واتس‌اپ شوید، پیشنهاد می‌کنم حتما ترفندهای واتس‌اپ ما را دنبال کنید.

منبع :
Wabetainfo

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *