افزایش درآمد رانندگان تپسی بعد از افزایش قیمت بنزین در کشور

tap30

تپسی بعد از گران شدن ناگهانی قیمت بنزین، تصمیم گرفت تا یک سوم از کمیسیون خودش را به رانندگان بدهد. این کار موجب افزایش درآمد رانندگان تپسی خواهد شد و تا حدی می‌تواند از نگرانی‌های آن‌ها بکاهد. موضوع اشاره شده رسما توسط بلاگ تپسی تایید شده است.

میلاد منشی پور به‌عنوان مدیرعامل تپسی در این باره می‌گوید:

در روزهای گذشته ما با سفیران خودمان تماس داشتیم و متوجه نگرانی آن‌ها بابت گران شدن قیمت بنزین و کاهش درآمدشان شدیم. به همین دلیل، تصمیم گرفتیم تا برای کاهش نگرانی آن‌ها بخشی از درآمد خودمان را به آن‌ها اختصاص دهیم.

طبق اعلام ایشان، تپسی حداقل در هفته پیش‌ رو یک سوم از کمیسیون دریافتی خودش از هر سفر انجام شده را به رانندگان اختصاص می‌دهد تا حداقل بتواند بخشی از مشکلات رانندگانش را هرچند برای مدتی کوتاه، حل کرده باشد. این یعنی کمیسیون‌های هر سفر از ۱۵ درصد سابق به ۱۰ درصد کاهش خواهد یافت. این راهکار ساده، بدون افزایش قیمت سفرها و اعمال فشار بر مسافران، منجر به افزایش درآمد رانندگان تپسی خواهد شد.

تپسی قبلا نیز در اقدام‌هایی جالب به مدت دو روز برای کمک به رانندگان فعال در این سرویس تاکسی اینترنتی به ازای هر لیتر مصرف شده توسط آن‌ها مبلغ ۱۵۰۰ تومان به صورت وام و ۵۰۰ تومان پاداش بلاعوض داده بود.

سهمه بندی بنزین،پ در ایران از اولین ساعات جمعه ۲۴ آبان ماه رسما آغاز شد و برای هر خودرو عادی ۶۰ لیتر بنزین سهمیه بندی شده با قیمت ۱۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده و هر لیتر آزاد آن نیز با قیمت ۳۰۰۰ تومان به فروش خواهد رسید. البته برای کمک به رانندگان تاکسی‌های اینترنتی، به هر کدام تا سقف ماهیانه ۳۰۰ لیتر بنزین اختصاص می‌یابد؛ البته این سهمیه تنها شامل حال رانندگانی می‌شود که در ماه حداقل به اندازه ۲۰۰ کیلومتر پیمایش داشته باشند.

نظر شما در رابطه با اقدامات تپسی در روزهای اخیر چیست؟ آیا شما نیز از جمله رانندگان این تاکسی اینترنتی هستید یا اسنپ را به تپسی ترجیح می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Tap30

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *