زمانبندی ارسال توییت به‌صورت آزمایشی به نسخه تحت وب توییتر اضافه شد

Twitter Expected To Announce Strong Quarterly Earnings

توییتر چند روز پیش قابلیت زمانبندی ارسال توییت را به‌صورت آزمایشی به نسخه تحت وب این شبکه اجتماعی محبوب اضافه کرد. البته این قابلیت در دسترس همه قرار ندارد و فعلا برای تعداد محدودی از اکانت‌ها فعال شده است.

حساب کاربری TweetDeck چند روز پیش در یک توییت اعلام کرد که این شبکه اجتماعی به‌صورت رسمی ویژگی زمانبندی ارسال توییت را فعال کرده اما ظاهرا فقط برای نسخه تحت وب در دسترس خواهد بود. این ویژگی برای اکثر افراد کاربردی خواهد بود اما بیش از همه، شرکت‌ها را خوشحال می‌کند چرا که از این پس آن‌ها می‌توانند پیش از معرفی محصولات جدیدشا،ن متن توییت را آماده کرده و برای لحظه رونمایی زمان‌بندی کنند.

توییت مربوط به این موضوع در حساب کاربری TweetDeck را در ادامه شاهد هستید:

از امروز یکی از بهترین ویژگی‌های TweetDeck را به توییتر اضافه می‌کنیم. این قابلیت موجب می‌شود تا در زمان صرفه‌جویی کنید. اگر شما نیز یکی از اکانت‌های این طرح آزمایشی هستید، می‌توانید نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

تا پیش از این کاربران برای استفاده از این ویژگی مجبور به استفاده از سرویس‌هایی نظیر Buffer بودند. این قابلیت از طریق بخش مربوط به ارسال توییت در دسترس اکانت‌هایی است که شامل این طرح آزمایشی هستند.

فعلا از تعداد اکانت‌هایی که این طرح برای آن‌ها فعال شده، خبری نداریم و توییتر نیز چیزی را به‌صورت رسمی اعلام نکرده است. با توجه به اینکه زمانبندی ارسال توییت فعلا به‌صورت آزمایشی فعال شده، نمی‌توان امیدوار بود که به‌زودی برای تمام کاربران عرضه شود؛ البته توییتر فعلا در حال تست آن بوده و مسلما بعد از دریافت بازخوردهای کاربران، آن را رسما به این شبکه اجتماعی اضافه خواهد کرد.

با این حال اگر این قابلیت رسما به توییتر اضافه شود، احتمالا به‌زودی در اپلیکیشن‌های موبایل نیز در دسترس خواهد بود. نظر شما در رابطه با قابلیت زمانبندی توییت چیست؟ آیا تاکنون از سرویس‌های ارائه دهنده این ویژگی استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. اکانت رسمی ما را در توییتر دنبال کنید.

منبع :
The Verge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *