درباره ما

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن تلفن‌های هوشمند، در دنیا و به خصوص کشور ما، شاهد رشد کسب و کارهای جدیدی بودیم. توسعه دهندگان نیز با توجه به شرایط موجود، بیش از پیش به اپلیکیشن‌های موبایلی علاقه نشان دادند و حتی برخی لازم دیدن که گروه‌های نرم‌افزاری حرفه‌ای تشکیل دهند. مخاطبین اما، به یک‌باره خود را در میان سیل انبوهی از اپلیکیشن‌ها گرفتار دیدند؛ تا حدی که ممکن است امروزه ساعت‌ها در یک فروشگاه نرم‌افزاری، به دنبال برنامه مناسب خودتان باشید! انتخاب درست، می‌تواند در وقت شما صرفه جویی کرده و حتی موجب کاهش هزینه‌های شما شود.

وب‌سایت کاوشا به منظور افزایش آگاهی شما از دنیای اپلیکیشن و بازی موبایلی، در اسفندماه سال 1397 متولد شد. رسالت ما در این سایت، نقد و بررسی منصفانه اپلیکیشن‌های ایرانی و خارجی است تا بتوانید انتخاب دقیق‌تری داشته باشید. در کنار این مورد، ما اپ‌های مختلف و کاربردی را نیز به شما معرفی می‌کنیم و در بخشی دیگر سعی کرده‌ایم تا با آموزش بهترین ترفندها، شما را در استفاده از اپلیکیشن و بازی‌های معروف، یاری کنیم تا به صورت حرفه‌ای‌تری کار خود را دنبال کنید.

یکی از بخش‌های مهم کاوشا، تولید محتوای ویدئویی به صورت کاملا اختصاصی است. به همین دلیل، در صورتی که زمان کافی برای خواندن یک نقد و بررسی و یا آموزش را نداشته باشید، می‌توانید با یک ویدئو کوتاه که توسط تیم حرفه‌ای ما ساخته شده، در وقت خودتان صرفه جویی کنید و درک بهتری نسبت به مطلب کسب کنید.

ما حامی توسعه دهندگان هستیم و آنها را با توصیه‌های کارشناسی خودمان، در ساخت اپلیکیشن‌های‌شان یاری می‌رسانیم. توسعه دهنده به‌خوبی می‌داند که پس از ساخت و انتشار اپلیکیشن خود، مهم‌ترین بخش، معرفی و شناساندن آن به مخاطبان است. اینجاست که کاوشا وارد عمل شده و تمام سعی خودش را می‌کند تا مخاطبین را به سمت شما بکشاند.